معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی خبر داد

پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر با استفاده از سامانه هوشمند نرم‌افزاری پایش می‌شود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۷/۰۸
معاون وزیر راه و شهرسازی از اتمام پروژه‌های مسکن مهر در اسرع وقت با بهره‌گیری از سامانه هوشمند نرم‌افزاری به‌ منظور پایش پیشرفت این پروژه‌ها خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیرمحمود غفاری، معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اتمام پروژه‌های مسکن مهر در اسرع وقت، از بهره‌گیری از سامانه هوشمند نرم‌افزاری به‌ منظور پایش پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر خبر داد.

امیرمحمود غفاری در این زمینه گفت: با توجه به اطلاعات سامانه مدیریت مسکن مهر ، پروژه‌های ناتمام شناسایی و در ۳ گروه بر اساس تعهد اتمام ساخت، تعهد فروش اقساطی و تعهد تحویل واحدها دسته‌بندی شده‌اند و داشبوردهای طراحی‌شده، عملکرد دستگاه‌های متولی شامل سازمان ملی زمین و مسکن، شرکت عمران شهرهای جدید و بنیاد مسکن را به‌صورت روزانه محاسبه و حسب مورد در اختیار وزیر راه و شهرسازی و مدیران ارشد وزارتخانه قرار می‌دهد.

وی ضمن اشاره به‌ ضرورت توجه دستگاه‌های متولی و ادارات کل راه و شهرسازی استانی به آمار ارایه شده در داشبوردهای کنترل پروژه، گفت: موضوع به‌روزرسانی اطلاعات در سامانه مدیریت مسکن مهر توسط متولیان مرتبط، رسماً به ایشان ابلاغ و پیگیری شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در سامانه کنترل پروژه مذکور اطلاعات اول مردادماه سال جاری سامانه مدیریت مسکن مهر مبنای محاسبه قرار گرفته است، اظهار داشت: بر اساس مانده تعهدات ساخت، فروش اقساطی و تحویل واحدها، سنجه سرعت متوسط، مبنای برنامه زمان‌بندی قرار گرفته است و دستگاه‌های متولی می‌بایست با توجه به برنامه پیش‌بینی‌شده ماهیانه نسبت به ثبت عملکرد خود در سامانه مدیریت مسکن مهر اقدام نمایند، چرا که در صورت انجام‌ نشدن برنامه ماهیانه و نرسیدن به هدف برنامه ماهیانه، مانده آن به تعهدات ماه بعدی اضافه خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی در پایان گفت:‌ در صورت عدم توجه به برنامه زمان‌بندی، کار دستگاه‌های متولی در ماه‌های منتهی به پایان سال سخت خواهد شد. لذا مدیران مرتبط باید نسبت به اتمام پروژه‌ها بر اساس زمان‌بندی ماهانه اقدام کنند


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000