دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی بندرعباس با مدیر شعب هرمزگان

نماینده مردم بندرعباس و عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی با مدیر شعب استان دیدار و از خدمات ارایه شده در بانک مسکن تقدیر و تشکر کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، کمالی مدیر شعب استان در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور نماینده مردم شهرستان بندرعباس با ارایه گزارشی از عملکرد مدیریت، در بخشی از سخنان خود اظهار داشت : با توجه به اینکه اولویت گروه تامین مالی بانک، احداث و تکمیل بافت فرسوده وناکارآمد شهری است ما آمادگی داریم تا در احیای بافت های فرسوده شهری و اجرای طرح باز آفرینی شهری به متقاضیان ساخت مسکن در محلات هدف باز آفرینی شهری، مسکن مهر ، واحدهای مسکونی در بافت های فرسوده و حمایتی مسکن به دور از صف انتظار طبق ضوابط و مقررات تسهیلات پرداخت نماییم .

علی کمالی افزود : بانک مسکن در استان هرمزگان به عنوان یک بانک تخصصی با پرداخت بیش از 29 هزار میلیارد ریال تسهیلات در حوزه مسکن توانسته است به رسالت و ماموریت بانک در راستای حمایت از اقشار کم درآمد جامعه و توسعه برنامه های دولت در حوزه مسکن تحقق بخشد.

حسین هاشمی تختی نژاد نماینده مردم بندرعباس و عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این دیدار صمیمی، ضمن تقدیر از عملکرد بانک مسکن هرمزگان اظهار داشت:حضور کمالی بعنوان مدیرشعب استان، باعث دلگرمی است و امیدواریم که حمایت ها و همکاری های دوجانبه با نهادها و سازمان های مرتبط با بخش مسکن همچون گذشته، قدمی برای توسعه و پیشرفت استان و رفع مشکلات باشد.

نماینده مردم بندرعباس در ادامه افزود : طرح نوسازی بافت فرسوده و بازآفرینی شهری از برنامه های مهم دولت بوده و انتظار است بانک مسکن به عنوان عامل این طرح نقش کلیدی داشته باشد. وی همچنین بیان داشت : تقویت بخش تقاضا و همکاری در احیا ء و بازسازی، نوسازی و مقاوم سازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری و همچنین توانمندسازی اقشار مختلف جامعه و تقویت توان مالی خریداران و تسریع در خدمت رسانی به مردم و و خانه دار شدن اقشار ضعیف، کمک به انبوه سازان جهت توسعه بخش مسکن و اشتغال زایی را از انتظارات مردم و مسوولین از بانک مسکن برشمرد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000