اولین جشنواره انشاءنویسی توسط بانک مسکن برگزار می شود

بانک مسکن در کنار دیگر مسوولیت های اجتماعی خود اقدام به برگزاری اولین جشنواره انشانویسی با موضوع "اگر آب نباشد"کرده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

متاسفانه با وجود بارندگی‌های سال گذشته، همچنان بحران بی آبی یکی از بزرگترین بحران‌هایی است که سرزمین ما را تهدید می‌کند و آمارها خبرهای خوبی را برای ما به همراه ندارند.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ،مهدی احمدی اظهار داشت : با توجه به سرعت برداشت آب‌های زیرزمینی در کشور ما که سه برابر استاندارد جهانی است و همچنین اتمام سفره ‏های زیرزمینی تا 50 سال آینده در 12 استان ایران و با توجه به مصرف آب روزانه 190 لیتر آب برای هر شهروند ایرانی که از استانداردهای جهانی فاصله بسیاری دارد نگرانی های زیادی در خصوص بحران کم آبی برای نسل های آینده احساس می شود.

در همین راستا و با توجه به بحران کم آبی، بانک مسکن از اسفندماه 1396 تصمیم گرفت در کنار دیگر مسوولیت‌های اجتماعیش نسبت به اجرای کمپینی اجتماعی به منظور ترغیب به صرفه جویی و مصرف صحیح آب اقدام نماید و این جشنواره با همین هدف و به منظور جلب حمایت مردم در مصرف صحیح آب و درخواست یاری از دانش‌آموزان عزیز که آینده‌ سازان این مرز و بوم هستند طراحی و اجرا می‌شود.

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن افزود : جشنواره انشانویسی با موضوع "اگر آب نباشد" و ویژه دانش آموزان دوره اول متوسطه برگزار می شود.

احمدی در خصوص جوایز این جشنواره نیز اعلام کرد : از میان آثار ارسالی به 10 انشای برگزیده ،جوایز 10 میلیون ریالی تعلق خواهد گرفت، همچنین دانش‌آموزان می توانند انشای خود را تا پایان آبان ماه از دو طریق ارسال فیزیکی به نشانی تهران، پژوهش سرای دانش‌آموزی صدرا، کدپستی 1651843716 و یا از طریق ارسال فایل انشا به صورت یکی از فرمت‌های word، jpg و یا pdf (حداکثر حجم فایل 200 کیلو بایت) اقدام نمایند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000