مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس:

۴۲۰۰ واحد مسکونی در فاز ۸ پردیس در مرحله تکمیل و تحویل به مالکان است

مهدی هدایت با اشاره به اینکه چهار هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در فاز هشت پردیس در مرحله تکمیل و تحویل به مالکان است، گفت: تمام پروژه‌های این فاز فعال است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا- به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از انجام مراحل نهایی چهار هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی مسکن مهر در فاز هشت شهر پردیس خبر داد و با اشاره به اینکه این واحدها در مرحله تکمیل و تحویل به مالکان است، گفت: از این تعداد به مالکان هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی اعلام کرده‌ایم که واحدهای خود را تحویل بگیرند.

وی افزود: عملیات پایانی تعداد پنج هزار واحد دیگر نیز در دست انجام است و تلاش می‌کنیم که این واحدها را که در فاز هشت قرار دارند، در آذرماه افتتاح کنیم و به مردم تحویل دهیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه صددرصد پروژه‌های ما در فاز هشت شهر جدید پردیس در حال فعالیت است، خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است که بتوانیم بخش زیربنایی این کار را تا پایان امسال به پایان برسانیم.

وی گفت: در بخش تکمیل واحدها نیز با توجه به تزریق منابعی که از محل فروش اراضی پردیس و نیز فروش عرصه صورت گرفته، زمینه خوبی فراهم شده است که امسال بخش زیادی از پروژه‌ها را کامل کنیم و به مردم و مالکان تحویل دهیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000