دیدار مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد با مدیر شعب استان

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: بانک تخصصی مسکن با نگاه منفعت اجتماعی در برآوردن نیاز اقشار کم درآمد جامعه به مسکن نقش آفرینی می کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد ضمن تشکر از خدمات صادقانه بانک مسکن، این بانک را امانت دار و متعهد در برابر تعهدات خود دانست و از اینکه بانک مسکن توانسته است به عنوان تنها بانک تخصصی در بخش مسکن با نگاه منفعت اجتماعی در برآوردن نیاز اقشار کم و میان درآمد جامعه به مسکن نقش آفرینی نماید اظهار خرسندی کرد.

حجت الاسلام علیرضا نجیمی در ادامه اظهار داشت: با توجه به اینکه سپرده گذاری در بانک مسکن موجب منفعت اجتماعی از طریق پرداخت تسهیلات در بخش مسکن و کمک به خانه دار شدن اقشار متوسط جامعه می شود، سپرده گذاران در این بانک علاوه بر منفعت مادی دارای پاداش و اجر اخروی نیز می باشند.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی استان آمادگی مشارکت و همکاری با بانک مسکن جهت اطلاع رسانی خدمات تسهیلاتی و معرفی اقدامات در راستای مسوولیت اجتماعی این بانک را از طریق ائمه جماعت مساجد و ادارات بویژه ائمه جماعت مساجد روستایی اعلام نمود.

مدیرشعب استان یزد ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام علیرضا نجیمی به عنوان مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گفت: بانک مسکن استان افتخار همکاری مالی و ارایه خدمات به کارکنان سازمان را در سال های گذشته تا کنون داشته و امید است این روابط توسعه و بهبود یابد.

صیدنبی حیدریان با معرفی انواع تسهیلات و سپرده های قابل ارایه به سازمان و کارکنان آن افزود: عمده فعالیت بانک مسکن در راستای اعطای تسهیلات و خدمات بخش مسکن و موضوعات مرتبط با نظام تامین مالی مسکن و ساختمان بوده و انواع خدمات بانکی مورد نیاز مشتریان حقیقی و حقوقی از جمله سپرده پذیری، پرداخت تسهیلات، صدور ضمانتنامه، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، مشاغل، خوداشتغالی، و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی و ... نیز توسط بانک مسکن ارایه می شود.

حیدریان در ادامه گفت: بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی و توسعه ای دولتی در بخش مسکن، سپرده های مشتریان را صرف اعطای تسهیلات جهت تامین مالی مسکن اقشار متوسط جامعه نموده که این امر موجب ایجاد رونق در بخش مسکن و ایجاد اشتغال در بخش های مرتبط با آن می شود. وی افزود: بانک مسکن در جهت تحقق شعار سال و در راستای ایجاد و تثبیت اشتغال از طریق توسعه و رونق بخش مسکن اقدامات موثری نظیر افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات، افزایش قدمت ساختمان جهت دریافت تسهیلات مسکن، پرداخت تسهیلات از محل حسابهای صندوق پس انداز مسکن با نرخ های تک رقمی و کاهش نرخ سود در تسهیلات بافت فرسوده را انجام داده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000