دیدار مدیر شعب خراسان شمالی با مدیر کل اداره نوسازی مدارس خراسان شمالی

مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی از آمادگی بانک مسکن جهت ساخت یا تکمیل یک مدرسه در استان خراسان شمالی خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مجید اسدی فر مدیر شعب خراسان شمالی با حضور در اداره کل نوسازی مدارس استان از آمادگی بانک مسکن برای ساخت یا تکمیل یک مدرسه به نام شهدای بانک مسکن در مناطق محروم این استان با تشخیص و تایید اداره کل نوسازی مدارس خبر داد.

مجید اسدی فر، ضمن اشاره به رسالت اصلی بانک مسکن در کمک به خانه دار کردن اقشار کم درآمد جامعه ، گفت : رسالت اصلی بانک مسکن ایجاد امکانات و شرایطی جهت تسهیل در روند خانه دار شدن اقشار کم برخوردار جامعه است اما بانک مسکن علاوه بر آن در حوزه عمل به مسوولیت اجتماعی خود اقدامات فرهنگی و خیرخواهانه زیادی انجام داده است که یکی از این اقدامات صورت گرفته ایجاد فضای آموزشی و ساخت مدارس شهدای بانک مسکن در مناطق محروم در سراسر کشور است.

وی ادامه داد: مایه مسرت و خوشحالی من است که اعلام دارم؛ بانک مسکن آمادگی لازم جهت ساخت یا تکمیل یک مدرسه در مناطق محروم استان خراسان شمالی برای استفاده دانش آموزان و آینده سازان این مرزوبوم را دارد.

در ادامه این جلسه امین فلاح کوشکی مدیر کل نوسازی مدارس استان خراسان شمالی نیز با ابراز خرسندی از اعلام این خبر به اثرات مثبت آموزشی، فرهنگی و اجتماعی مدرسه سازی، در جامعه اشاره کرد و آن را مصداق بارز باقیات و صالحات دانست.

وی در ادامه به بحث مهاجرت از روستا پرداخت و گفت : با توجه به ساخت و تجهیز و تعمیر مدارس متعدد توسط خیرین مدرسه ساز در مناطق محروم استان طی سنوات گذشته و از سوی دیگر مهاجرت روستاییان به مرکز استان طی سالهای اخیر باعث شده است مشکل اصلی ما در بحث کمبود فضای آموزشی در حال حاضر در شهر بجنورد باشد بطوریکه غالب مدارس سطح این شهر بصورت دوشیفته اداره می شوند.

در پایان این نشست مقرر شد نماینده بانک مسکن جهت هماهنگی و تعیین مکان احداث مدرسه شهدای بانک مسکن با اداره کل نوسازی مدارس استان در تعامل باشد و در اسرع وقت نسبت به ارایه گزارش اقدام شود .


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000