تسهیل در پرداخت وام ۳۰ میلیونی ازدواج

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۳۹۸/۰۸/۰۱
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بر ضرورت تسهیل شرایط ارایه وام ازدواج تاکید کرد و گفت: بانک مرکزی بر روند عملکرد بانک‌ها نظارت کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از ایبنا، محمود شکری، با بیان اینکه ارایه تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی ازدواج با یک ضامن باید صورت بگیرد، گفت: اگر بانکی در ارایه این نوع تسهیلات سخت گیری کند به طور حتم تخلف کرده و درخواست ما از بانک مرکزی برخورد جدی با آن است.

نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه تسهیل شرایط ازدواج جوانان مطالبه جدی از دولت است، افزود: با توجه به اینکه منابع ارایه تسهیلات ازدواج دیده شده منفعل بودن بانک ها یا بهانه تراشی در ارایه این نوع تسهیلات پذیرفتنی نیست.

وی با بیان اینکه طبق مصوبه بانک مرکزی وجود یک ضامن برای ارایه تسهیلات ازدواج کفایت می کند، تصریح کرد: مطالبه ما از بانک مرکزی ارایه گزارشی از عملکرد بانک ها در ارایه تسهیلات ازدواج است.

شکری با بیان اینکه بانک ها باید تسهیل کننده شرایط در همه حوزه های اقتصادی باشند، افزود: گزارش گیری های اخیری که از سوی مجلس شروع شده در بحث شبکه بانکی می تواند قانونمندی این شبکه را بیش از پیش کند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000