اعتبار ۴۵ روزه صورتجلسات انتخاب واحد مسکن مهر

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۸/۰۱
مدیر مسکن مهر پردیس از اعتبار ۴۵ روزه صورتجلسات تک برگ انتخاب واحد مسکن مهر خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی اصغر جاودان فر گفت: مالکانی که انتخاب واحد آنها در سال های گذشته صورت گرفته و تا کنون اقدامی برای دریافت قرارداد ۵ برگی نکرده اند ، صورتجلسات انتخاب واحد آنها تنها تا ۴۵ روز دیگر اعتبار دارد و پس از آن فاقد ارزش قانونی است .

وی با بیان اینکه پیش بینی می شود 20 هزار برگه صورتجلسه انتخاب واحد در دست متقاضیان باشد افزود: این مالکان باید در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک و اخذ نوبت اینترنتی نسبت به دریافت قرارداد ۵ برگی خود اقدام کنند در غیر اینصورت شرکت هیچ خدماتی به آنها ارایه نخواهد کرد.

جاودان فر تصریح کرد: در راستای جلوگیری از تضییع حقوق خریداران مسکن مهر ، افرادی که با وجود هشدارها و اخطارهای شرکت عمران اقدام به خرید واحد های مسکونی مهر بر اساس صورتجلسات کرده اند نیز باید در مهلت تعیین شده نسبت به دریافت قرارداد ۵ برگی و ثبت نهایی نقل و انتقال خود در سامانه مسکن مهر و قراردادهای خود اقدام کنند.

وی گفت: متقاضیانی که انتخاب واحد آنها امسال جانمایی شده ، اقدامات لازم برای صدور قرارداد ۵ برگی آنها در حال انجام است و به زودی برای دریافت قراردادهای آنها نیز اطلاع رسانی خواهد شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000