امضای تفاهمنامه ارتقاء همکاری بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی استان مازندران

مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران با هدف ارتقاء سطح همکاری و تعامل با سازمان واعضاء نظام مهندسی استان، تفاهمنامه ای با این سازمان منعقد کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، این تفاهم نامه به منظور ارتقاء همکاری فی مابین به منظور ارایه خدمات بانکی و مالی از طرف بانک به اعضاء و واحدهای تابعه سازمان و تمرکز عملیات مالی سازمان نظام مهندسی نزد شعب بانک مسکن استان منعقد شد.

بر اساس این تفاهمنامه، بانک مسکن به ارایه انواع خدمات بانکی به مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی و انجام امور بانکی و اعتباری این سازمان خواهد پرداخت.

در این جلسه راهکارهای لازم برای همکاری بیشتر بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی استان مورد بررسی قرار گرفت و پس از امضای رسمی تفاهم نامه همکاری های مشترک ،تقوی مدیرشعب استان ضمن ارایه توضیحات از آمادگی این بانک برای ارایه خدمات بانکی به جامعه مهندسین استان خبر داد و خاطر نشان کرد: بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی جزو صنوف همکار و ازیک خانواده بوده که در بخش مسکن فعالیت می کنند و ارتقاء و توسعه همکاری ها و تعاملات بانک و سازمان با تکیه بر توانمندی های دو سازمان در راستای رونق بخش مسکن استان ضروری است.

دکتر حقیقی رییس سازمان نظام مهندسی استان ضمن اشاره به توانمندی‌های طرفین، بر ارایه خدمات متقابل و بهره مندی طرفین از توسعه مراودات ابراز امیدواری نمود وافزود:امیدواریم با ارتقاء همکاری ها و تعاملات بر رونق بخش مسکن استان بیافزاییم وعلاوه بر انتقال بخشی ازمنابع و حسابهای سازمان به بانک مسکن ، اعضاء وکارکنان سازمان را ترغیب نموده تا فعالیتها و منابع مالی خودرا نزد بانک مسکن متمرکز نمایند. این تفاهم نامه به مدت یک سال شمسی دارای اعتبار است و به امضای مصطفی تقوی مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران و دکتر حقیقی رییس نظام مهندسی ساختمان استان مازندران رسید.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000