سرعت عمل بانک مسکن در پرداخت تسهیلات حوادث غیر مترقبه و اشتغالزایی ستودنیست

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر، با حضور در دفتر مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این دیدار که عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت شعب استان و سارا شهبازی رییس دایره اعتبارات مدیریت حضور داشتند، بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تاکید شد و ضمن تشریح و ارایه گزارش به مسوولین آن کمیته در خصوص خدمات ارایه شده توسط بانک به عموم مردم استان، هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین به عمل آمد.

در بخشی از این دیدار، عقیل زینلی مدیر شعب این استان، طی سخنانی آمادگی بانک مسکن را در سطح استان برای ارایه خدمات هرچه بهتر به کمیته امداد امام خمینی اعلام نمود و خواستار تداوم همکاری دو جانبه شد.

زینلی افزود: بانک مسکن در بخش های فرهنگی و پرداخت تسهیلات به روستاییان و دیگر مسائل تعامل خوبی با کمیته امداد داشته که باید این تعاملات بیشتر شود.

مدیر شعب استان بوشهر با تشریح عملکرد بانک در خصوص بند ب تبصره 16 سال 1398 و اینکه تاکنون به چه میزان تسهیلات پرداخت شده و چقدر باید پرداخت میشده و چرا اعتبار تخصیصی به طور کامل مصرف نشده افزود: بانک مسکن عملکرد بسیار مطلوبی در این بخش داشته و امیدواریم در کوتاه ترین زمان مابقی بودجه اختصاصی را تعیین تکلیف نماییم. وی افزود: در حال حاضر شرایط خوبی جهت به سرانجام رسیدن و تعیین تکلیف تسهیلات فوق فراهم شده که لازم است با همکاری دوجانبه و با تدبیر و درایت به بهترین شکل ممکن از این فرصت مهیا شده استفاده نماییم. زینلی ادامه داد: زمان ما محدود است و بایستی یکسری اقدامات را بصورت ضرب الاجل انجام دهیم .

احمد لطفی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر به همراه معاونین خود در این جلسه حضور داشت و با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: کار کارکنان بانک مسکن بسیار سخت است و تلاش شما جای تقدیر و تشکر دارد. وی گفت : بانک مسکن با نگاه خدمت دهی فعالیت می کند. یکی از اقدامات موثر بانک مسکن طرح بهسازی و نوسازی مسکن روستایی بوده کار بسیار بزرگ و با ارزشی است. وی افزود: درهر مکان که حادثه غیر مترقبه ای رخ می دهد بانک مسکن جهت کمک رسانی به اقشار آسیب دیده پیش قدم می شود که ما مدیون این بانک هستیم .

لطفی گفت: ما از دیر باز با بانک مسکن ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر شود.

در پایان این دیدار به منظور تسریع در روند و فرآیند اجرای دستورالعمل بند ب از تبصره 16 سال 1398 مواردی مورد توافق و تصویب طرفین قرار گرفت.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000