بازدید عضو هیأت مدیره از پروژه های مسکن مهر پردیس

مدیریت شعب منطقه شرق تهران از برگزاری نشستی به منظور بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های مسکن مهر شهر جدید پردیس، اطلاع از مسائل و مشکلات موجود و همچنین بازدید از این پروژه ها خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این بازدید مهندس احمد مهرآبادی – قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به همراه نادر قاسمی،عضو هیأت مدیره بانک مسکن و جمعی از مدیران بانک مسکن ، مهدی هدایت ،مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید پردیس و سایر مسوولان شرکت عمران شهر جدید پردیس حضور داشتند.

در این نشست ابتدا هدایت به ارایه گزارش عملکرد ماه های اخیر شرکت در تکمیل واحدهای مسکن مهر پرداخت.

بعد از آن مهرآبادی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های بانک مسکن در اعطای تسهیلات طرح مسکن مهر تصریح کرد: امیدواریم هرچه سریعتر با همت و تلاش هرچه بیشتر بانک مسکن و شرکت عمران شاهد تحویل تمامی واحدها به متقاضیان و اتمام پروژه مسکن مهر باشیم.

بعد از آن قاسمی با اشاره به پتانسیل و ظرفیت های بالای شهر جدید پردیس و موقعیت تجاری بسیارخوبی که در آن وجود دارد اذعان داشت: با تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیان پیش بینی می شود جمعیت بسیار بالایی در پردیس ساکن شود که این مهم جز در سایه تلاش و کوشش کارکنان حوزه شرق بانک مسکن میسر نخواهد شد.

همچنین علمداری، مدیر امور اعتباری بانک مسکن، افزود: امسال باید 000ر130 واحد مسکن مهر در سطح کل کشور فروش اقساطی شود که 000ر28 واحد از آن سهم مدیریت شرق استان تهران و تقریباً حدود 95 درصد از این 000ر28 واحد متعلق به شهرجدیدپردیس است. با توجه به اهمیت تسریع در اتمام مسکن مهر و تحویل واحد ها، ما از شرکت عمران انتظار داریم روند تکمیل و تحویل واحدها را سرعت داده تا بانک نیز با انجام فروش اقساطی، مطالبات خود را وصول کند.

غفاری،مدیر شعب شرق تهران نیز با ذکر اهمیت و جایگاه فروش اقساطی پرونده های مسکن مهر برای مدیریت و بانک اظهار داشت: مدیریت شرق تهران با برنامه ریزی و اشراف کامل در نحوه پرداختی ها به پیمانکاران مسکن مهر و روند فروش اقساطی واحدها از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود منطقه و حوزه شرق به منظور تسریع در به پایان رساندن پروژه های مسکن مهر بهره خواهد برد.

در پایان، حاضرین در این جلسه با حضور در فاز 11 مسکن مهر به بازدید از پروژه کوزو و برخی از واحد های آماده تحویل آن پرداختند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000