دیدار مدیر شعب کردستان با مدیرکل آموزش و پرورش استان:

برگزاری جشنواره حساب پس انداز مسکن جوانان با مشارکت آموزش و پرورش در مدارس استان

مدیر شعب کردستان برگزاری جشنواره حساب جوانان در مدارس استان را زمینه ساز ترویج فرهنگ پس انداز و استفاده بهینه در آینده از سرمایه های اندک امروز برشمرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، جلال الدین سلیمی مدیراستان در این دیدار با اشاره به همکاری های بانک با اداره کل آموزش و پرورش استان در سالیان گذشته گفت: مدیریت شعب استان کردستان توانسته است در طول سه سال همکاری با اداره کل آموزش و پرورش، بالغ بر بیست و سه هزار حساب قرض الحسنه برای دانش آموزان مدارس شبانه روزی افتتاح کند و همکاری تنگاتنگ و بسیار موثری را با این اداره کل داشته باشد.
سلیمی در ادامه از مزیت های رقابتی حساب پس انداز مسکن جوانان سخن گفت و افزود: حساب پس انداز مسکن جوانان از حسابهای بی نظیر شبکه بانکی است که با سرمایه گذاری اندک ماهیانه می تواند علاوه بر آموزش و فرهنگسازی پس انداز در میان دانش آموزان، آینده درخشانی را با تامین مسکن به ارمغان بیاورد.
وی به پرداخت تسهیلات با نرخ 9 درصد این حساب اشاره کرد و ابراز داشت: بانک مسکن به افتتاح کنندگان این حساب در سال 98 مبلغ هشتصد و چهل میلیون ریال در پایان سال پنجم و مبلغ یک میلیارد و هشتصدو چهل میلیون ریال در پایان سال پانزدهم برایخرید و یا احداث مسکن و تامین سرپناه با نرخ سود 9 درصد پرداخت می کند.
سلیمی در ادامه با توجه به پیشنهاد برگزاری جشنواره حساب جوانان به اداره کل آموزش و پرورش استان و تقدیر از استقبال این اداره کل از این جشنواره، تصریح کرد: برگزاری جشنواره حساب جوانان در مدارس استان با همکاری اداره کل آموزش و پرورش می تواند زمینه ترویج فرهنگ پس انداز و استفاده بهینه در آینده از سرمایه های اندک امروز را برای دانش آموزان به همراه داشته باشد.
در ادامه این دیدار رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان با استقبال از برگزاری جشنواره حساب پس انداز مسکن جوانان در مدارس استان تاکید کرد:با توجه به همکاری ارزشمند بانک مسکن در افتتاح حساب دانش آموزان مدارس شبانه روزی در مدت بسیار کم، این اداره کل به پاس تقدیر از این همت بانک مسکن آماده هرگونه همکاری در برگزاری جشنواره حساب پس انداز مسکن جوانان است.
بر اساس این گزارش،جشنواره حساب پس انداز مسکن جوانان در مدارس استان از آبان ماه شروع و تا پایان سال جاری ادامه دارد و دانش آموزانی که در این مدت اقدام به افتتاح حساب پس انداز مسکن جوانان کنند به قید قرعه در دو مقطع پایان آذر ماه و پایان اسفند 98 جوایز ارزنده ای را از سوی مدیریت شعب استان کردستان دریافت می کنند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000