مدیر شعب بانک مسکن استان خراسان جنوبی خبر داد:

پرداخت ۵۷۷ هزار میلیون ریال تسهیلات صندوق یکم در استان خراسان جنوبی

مدیریت شعب بانک مسکن خراسان جنوبی از افتتاح سه هزار فقره حساب صندوق پس انداز مسکن یکم در این استان از ابتدای راه اندازی این صندوق خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

محمد رضا بوستان افروز در گفتگو با پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، با ارایه گزارشی از فعالیت صندوق پس انداز مسکن یکم دراستان خراسان جنوبی اظهار داشت: صندوق پس انداز مسکن یکم برای خانه دار کردن خانه اولی ها و افرادی که از تسهیلات مسکن و امتیازات دولتی استفاده نکردند در چارچوب سیاست های وزارت راه و شهرسازی و همچنین بانک مسکن راه اندازی شد.

وی با اشاره به عملکرد این صندوق در استان خراسان جنوبی گفت: در این استان از ابتدای راه اندازی و آغاز به کار صندوق پس انداز مسکن یکم تا کنون 3 هزار فقره افتتاح حساب شده است.

مدیریت شعب بانک مسکن خراسان جنوبی با بیان اینکه میزان سپرده های افتتاحی در صندوق پس انداز مسکن یکم 320 هزار میلیون ریال بوده است، درباره عملکرد این صندوق در سال جاری نیز گفت: از ابتدای امسال تا پایان مهرماه نیز حدود 208 فقره سپرده گذاری در صندوق شده که ارزش این حجم از سپرده گذاری 153 هزار و 599 میلیون ریال بوده است.

بوستان افروز همچنین درباره میزان تسهیلات پرداختی به سپرده گذاران گفت: از ابتدای طرح تاکنون 812 فقره تسهیلات از محل صندوق پس انداز مسکن یکم به سپرده گذاران پرداخت شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای اجرا و راه اندازی صندوق پس انداز مسکن یکم، 577 هزار و 250 میلیون ریال تسهیلات به جامعه هدف و سپرده گذاران پرداخت شده است؛ به این معنا که این میزان از جمعیت در استان از محل صندوق پس انداز مسکن یکم صاحب خانه شدند.

مدیریت شعب بانک مسکن استان خراسان جنوبی یادآور شد: در استان خراسان جنوبی میزان تسهیلات از محل صندوق پس انداز مسکن یکم در مرکز استان به صورت انفرادی 60 میلیون تومان و تسهیلات انفرادی در شهرستان های استان 40 میلیون تومان است.

وی با اشاره به میزان تسهیلات زوجین نیز گفت: میزان تسهیلات زوجین از محل صندوق پس انداز مسکن یکم در مرکز استان 120 میلیون تومان و تسهیلات زوجین در سایر شهرستان ها 80 میلیون تومان است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000