اتمام طرح مسکن مهر در ۱۲ استان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌ غربی از تکمیل طرح مسکن مهر استان به تعداد چهار هزار و ۴۰۰ واحد تا پایان امسال خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سیدمحسن حمزه‌لو در جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های مسکن مهر آذربایجان‌غربی که با حضور قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر برگزار شد، گفت: فعالیت‌های برنامه محور با تعیین اولویت‌ و تقسیم‌بندی حوزه‌ها برای اتمام پروژه‌های مسکن مهر استان در حال اجراست.

وی ادامه داد: براساس برنامه زمان‌بندی تکمیل طرح مسکن مهر استان تا پایان سال ٩٨ پروژه‌های مسکن مهر استان به متقاضیان مسکن مهر تحویل داده می‌شود.

حمزه‌لو به تحویل ۵٠۴ واحد مسکن مهر در آبان ماه امسال اشاره کرد و افزود: برنامه‌ریزی شده در آذرماه نیز ۴٢٩ واحد مسکن مهر به بهره‌برداری برسد.

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی بابیان این‌که یک هزار و ٧٨۶ واحد از مجموع چهار هزار و ۴٠٠ واحد باقی‌مانده مسکن مهر استان در شهرستان ارومیه است، تصریح کرد: مابقی واحدها در شهرستان‌های خوی، ماکو، سلماس، مهاباد، نقده، سردشت، شاهین‌دژ و بوکان قرار دارند.

حمزه‌لو به برگزاری جلسات هفتگی کارگره تخصصی رفع موانع مساکن مهر آذربایجان‌غربی اشاره کرد و ادامه داد: نشست‌های مشترک با بانک‌های عامل، شرکت‌های خدمات‌رسان و شهرداری‌ها در خصوص رفع مشکلات و مسائل واحدهای باقی‌مانده به صورت منظم برگزار می‌شود.

احمد اصغر مهرآبادی، قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر نیز در این جلسه، روند تکمیل و تحویل پروژه‌های مسکن مهر آذربایجان‌غربی را مطلوب خواند و اظهار کرد: امسال با وجود برخی مشکلات در پروژه‌های مسکن مهر ، تعدادی از استان‌ها جشن اتمام پروژه‌های مسکن مهر را گرفتند که امیدواریم تا پایان امسال، پرونده مسکن مهر در ١٢ استان بسته شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000