مدیر شعب استان یزد در جمع خانواده شهدا گفت:

خانواده شهدا میراث داران انقلاب اسلامی بشمار می روند

مدیر شعب استان یزد به مناسبت هفته بسیج به همراه نمایندگان حوزه مقاومت بسیج، بنیاد شهید و امور ایثارگران و سپاه الغدیر یزد با خانواده های چهار شهید استان ملاقات کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، صیدنبی حیدریان مدیر شعب استان یزد در این دیدار، خانواده معظم شهدا را پیرو راستین امام حسین (ع) دانست و گفت: شهدا با تاسی به اهل بیت (ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده های آنان ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای عزیز است. وی افزود: تاسی به امام حسین (ع) و نهادینه شدن فرهنگ شهادت طلبی و ایثار که از واقعه عاشورا آموخته ایم موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر در دوران انقلاب اسلامی،دفاع مقدس و دوران پس از آن شده است که به برکت این خون‌های مطهر کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.

وی در این جمع صمیمی وجود مادران و پدران شهدا را باعث برکت و دیدار با آنان را مایه نشاط مسوولان دانست و افزود: صبوری این عزیزان به ما توان می‌دهد تا در راه خدمت به نظام اسلامی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تلاشی مضاعف داشته باشیم. حیدریان در ادامه، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را برای مسوولان یک افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت دانست و خاطرنشان کرد: خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند.

مدیر شعب با اشاره به اینکه شجره انقلاب اسلامی از امام عزیز و با خون شهدا رنگین شده است گفت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور بشمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می شود.

در این دیدارها، خانواده های شهدا ضمن تقدیر و تشکر از میهمانان به بیان خاطراتی از شهداء پرداخته و مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران مورد بررسی قرار گرفت.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000