مدیر شعب استان خوزستان خبر داد:

پرداخت تسهیلات به ۹۵ درصد از پرونده‌های معرفی‌شده

مدیر شعب استان خوزستان از پرداخت بیش از ۹۵ درصد تسهیلات به پرونده‌های سیل‌زدگان فروردین‌ماه امسال در استان، خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، علی‌اصغر نادری مدیر شعب استان خوزستان بیان کرد: بعد از حادثه سیل در فروردین‌ماه امسال، این مدیریت در کنار همه دستگاه‌هایی که برای خدمات‌رسانی به مردم تلاشی شبانه‌روزی از خود نشان دادند، اعلام کرد که آمادگی دارد در سریع ترین زمان ممکن نسبت به پرداخت خسارت‌های سیل که از سوی دولت معرفی و تخصص اعتبار شده است، اقدام کند.

وی افزود: تا نیمه نخست آذرماه امسال، تعداد قابل توجهی پرونده مربوط به پرداخت خسارت سیل به این مدیریت معرفی شده است که خوشبختانه کارکنان ما در این مدیریت با تلاشی ستودنی موفق شده‌اند بیش از ۹۵ درصد پرونده‌های معرفی شده را به مرحله پرداخت تسهیلات برسانند که شاید اندکی از مشکلات مردم سیل‌زده استان کاهش یابد.

نادری تصریح کرد: بانک مسکن در بخش‌های بازسازی اماکن مسکونی روستایی، بازسازی اماکن مسکونی شهری، تعمیر اماکن مسکونی شهری و روستایی و تأمین لوازم خانگی، اقدام به پرداخت تسهیلات به افراد معرفی‌شده کرده است.

مدیر شعب استان خوزستان با تاکید بر اینکه تاکنون حدود ۷۳۹ میلیارد ریال از سوی شعب مختلف بانک مسکن استان خوزستان به پرونده‌های معرفی‌شده بابت سیل خوزستان تسهیلات پرداخت شده است از ادامه روند رسیدگی و پرداخت پرونده‌های مختلف معرفی‌شده به این بانک و افزایش آنها در روزهای آینده خبر داد.

وی همچنین به کمک‌های نقدی و غیر نقدی بانک مسکن استان خوزستان به سیل‌زدگان خوزستان اشاره کرد و گفت: بانک مسکن در راستای مسوولیت‌های اجتماعی خود از همان ابتدای وقوع سیل، اقدام به ارایه کمک‌های غیر نقدی شامل لوازم خانگی و نوشت‌افزار به مردم سیل‌زده کرد که در این راستا علاوه بر جمع‌آوری کمک‌های کارکنان، کمک‌های نقدی و غیر نقدی بانک جمع‌آوری و در اختیار جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان به عنوان متولی ارایه کمک به سیل‌زدگان قرار گرفت.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000