تقدیرمدیرکل امداد امام خمینی (ره) قزوین از زحمات مسوولان وکارکنان بانک مسکن استان در پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد .

در نشستی که باحضور مدیرشعب بانک مسکن ومدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین در محل مدیریت برگزار شد سید اصغر حسینی مدیر شعب استان ضمن تجلیل از خدمات کمیته امداد از آمادگی بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات به مددجویان خبر داد و افزود: برای ما افتخار است که بتوانیم به نیازمندان جامعه خدمت کنیم و نقشی در کاهش آلام ایشان داشته باشیم .
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،حسینی ضمن ارائه گزارشی از خدمات بانک در زمینه اشتغال‌زایی و مشاغل خانگی، گفت: بانک مسکن در راستای خانه دار شدن مددجویان، نه تنها در استان بلکه در کل کشور خدمات قابل توجهی را ارائه کرده و بسیاری از آنها با استفاده از تسهیلات مسکن ارزان قیمت صاحب خانه شده اند.

وی در این باره افزود: رویکرد مدیران و مسوولان ارشد بانک نیز بر پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به اقشار آسیب دیده جامعه در زمینه های گوناگون بوده و تلاش می شود هم راستا با سیاست های دولت در حد بضاعت بانک، تسهیلات حمایتی نیز به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شود.

حسینی در ادامه اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 2 میلیارد600 میلیون ریال تسهیلات کارآفرینی و اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی استان پرداخت شده است که امیدواریم باقی مانده اعتبار ابلاغی نیز تا پایان سال به متقاضیان پرداخت شود.

مهرعلی حق گویان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین در این دیدارضمن تقدیر وتشکر از مشارکت ومساعدت مسوولان وکارکنان بانک مسکن استان در پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد بیان کرد: اساس کار کمیته امداد امام (ره) خدمت به محرومان و نیازمندان در ابعاد مختلف و تلاش در جهت رفع چهره فقر از جامعه اسلامی است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: کمیته امداد ابزاری برای کنترل بسترهای ایجاد و رشد فقر در جامعه ندارد ولی تلاش می‌کند تا با اجرای سیاست‌های مبتنی بر توانمندسازی زمینه محرومیت زدایی در جامعه را فراهم کند.

وی افزود: کمیته امداد تنها با منابع اندکی که در اختیار دارد، باید به نیازمندان خدمت رسانی کند و بیشتر منابع اعتباری این نهاد متکی به کمک‌های مردمی شده است یعنی در بهترین شرایط تنها به میزان اندکی از اعتبارات از منابع دولتی تأمین می‌شود.

حق گویان تصریح کرد: همین امر مهم موجب شده تا اجرای طرح‌های مختلف در جامعه بیشتر مورد توجه قرار گیرد از این رو استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای ارتقای خدمت رسانی به محرومان با جدیت پیگیری می‌شود.



ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000