رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن خبر داد:

استقرار میز خدمت بانک مسکن برای کادر درمان در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)

رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن از استقرار میز خدمت این بانک در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) برای ارائه خدمات به کادر درمان خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن در جریان بازدید از میز خدمت بانک در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)، در گفت و گو با «هیبنا»، ضمن تبریک هفته بسیج، با اشاره به اهداف بانک مسکن برای استقرار میز خدمت در این بیمارستان اظهار داشت: طی چند روز گذشته به همت نیروی مقاومت بسیج حوزه بانک مسکن، میز خدمت در این بیمارستان مستقر شد تا این بانک در کنار عمل به وظایف قانونی و تکلیفی خود، بتواند بخشی از مسئولیت اجتماعی خود را ایفا کند.

رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، تاکید کرد: امروز کادر درمان به عنوان مدافعان سلامت کشور جان خود را در کف دست گذاشتند و به بیماران کرونایی خدمت می کنند و هیچ ارزشی بالاتر از این نیست.

احمدی با بیان اینکه کادر درمان باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند گفت: متاسفانه در این دوران تعدادی از عزیزان کادر درمان را از دست دادیم که یاد و خاطره آنها را گرامی می داریم.

وی ادامه داد: بانک مسکن در حوزه وظایف قانونی خود و عمل به مسئولیت اجتماعی سعی کرده در عرصه های مختلف پیش قدم شود و اکنون نیز وظیفه خود دانستیم تا در حد توان بانک بتوانیم در حوزه تسهیلات، حمایتی از کادر درمان داشته باشیم.

رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن گفت: این بانک آمادگی دارد در جهت تسهیل تامین و تعمیر مسکن و حتی در حوزه تامین ملزومات پزشکی و حمایت های لازم را از مدافعان سلامت داشته باشد.

احمدی درباره فعالیت میز خدمت در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) نیز گفت: میز خدمت بانک مسکن در چند روز گذشته در این بیمارستان مستقر شد و تقاضای کادر درمان را دریافت کردیم که پس از بررسی تقاضاها، با مساعدت دکتر شایان مدیرعامل بانک مسکن، در چارچوب ضوابط و شرایط قانونی این تسهیلات در اختیار کادر درمان قرار خواهد گرفت.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000