تامین مسکن یکی از دغدغه‌های کادر درمان است

رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) با تاکید بر اینکه بر خلاف تصور عموم، تامین مسکن یکی از دغدغه های کادر درمان است، از حمایت های بانک مسکن برای تامین تسهیلات مسکن کادر درمان قدردانی کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

دکتر حسین صمدی‌نیا رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، با اشاره به برپایی میز خدمت توسط بانک مسکن در این بیمارستان به منظور ارائه خدمات بانکی به کادر درمان این بیمارستان اظهار داشت: خوشبختانه ادارات و دستگاه های دولتی در راستای خدمت رسانی به مدافعان سلامت کشور که شبانه روز در حال ارائه خدمت به بیماران هستند، همکاری لازم را داشتند.
وی ادامه داد: بانک مسکن خوشبختانه همکاری بسیار موثر و قابل توجهی در این زمینه داشته است و باید از مدیران به ویژه مدیرعامل محترم این بانک تشکر کنیم که دستور ویژه ای در این زمینه دادند و میز خدمت این بانک در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) برپا شد.
دکتر صمدی نیا افزود: با همکاری موثر بانک مسکن و ارائه خدمات در بیمارستان به کادر درمان خوشبختانه بسیاری از امور بانکی همکاران ما بدون حضور به شعب خارج از بیمارستان در حال پیگیری و انجام است.
رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) درباره اهم اقدامات بانک مسکن برای کادر درمان گفت: متاسفانه بر خلاف تصور عموم کارد درمان کشور هم دغدغه مسکن دارند و تامین آن یکی از مهمترین مشکلات این گروه از جامعه است.
وی با بیان اینکه بر اساس پایش های انجام شده بخش قابل توجهی از همکاران کادر درمان در واحد استیجاری سکونت دارند افزود: باید از بانک مسکن تشکر کنیم که در این زمینه قرار است مساعدت های لازم صورت گیرد و تسهیلاتی برای تامین مسکن کادر درمان در نظر گرفته شود و در این زمینه مذاکراتی صورت گرفته شده است.
رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) با اشاره به رسالت مهم بانک مسکن در تامین بخشی از اعتبارات تامین مسکن جامعه گفت: با توجه به اینکه بخشی از جامعه به ویژه جوانان با مشکل مسکن مواجه هستند، بنابراین این موضوع رسالت و وظیفه این بانک را سنگین تر می کند.
دکتر صمدی نیا تاکید کرد: ورود بانک مسکن برای حمایت از کادر درمان را به فال نیک می گیریم و اینکه این بانک دغدغه کادر درمان را دارد بسیار ارزشمند است.
رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) تاکید کرد: قرار است بانک مسکن علاوه بر تامین تسهیلات مسکن کادر درمان، در زمینه تامین ملزومات و مطب نیز از این کادر حمایت مالی داشته باشد که جای قدردانی دارد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000