فاضلیان در بازدید از شعب حوزه جنوب غرب استان تهران تاکید کرد:

لزوم تسریع در فروش اقساطی مسکن مهر

عضو هیات مدیره بانک و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی در بازدید از شعب حوزه جنوبغرب استان تهران، بر لزوم تسریع در فروش اقساطی مسکن مهر تاکید کرد .
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره بانک و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی با همراهی پرویز نجفیان مدیر امور شعب تهران، مهدی احمدی رئیس اداره کل روابط عمومی، فریبرز نعیمی-مدیر منطقه غرب تهران و امین شیخی سیف الدین رئیس حوزه جنوبغرب استان تهران از شعب حوزه جنوبغرب استان تهران بازدید کرد.

عضو هیات مدیره بانک مسکن در بازدید از شعبه پرند، ضمن تاکید بر موقعیت استراتژیک شعبه پرند به واسطه پرداخت تسهیلات مسکن مهر، اعمال راهکارهایی به منظور تسریع در فروش اقساطی مسکن مهر را خواستار شد.

عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی هم میهنان، توضیح داد: انعطاف پذیری بیشتر با تسهیل نمودن شرایط پرداخت تسهیلات در چارچوب مقررات جاری و تلاش در راستای طراحی محصولات متناسب با شرایط مشتریان هر منطقه، می تواند نقش بسزایی در خدمت گزاری هرچه بهتر به مشتریان ایفا کند.

وی درخصوص مدت زمان توقف هر مشتری در شعب، عنوان کرد: با اعمال تغییراتی در سیستم نوبت دهی همچون ارائه نوبت به صورت تلفنی یا اینترنتی، می توانیم مدت زمان توقف مشتریان در شعبه را به طرز چشمگیری کاهش دهیم.

در جریان این بازدیدها سیدمحسن فاضلیان ضمن تشکر از زحمات تک تک همکاران ، بیان کرد: هیچ چیز نمی تواند تلاش همکاران ما را در مسیر خدمت رسانی به مشتریان علیرغم وجود تمامی مشکلات جبران کند، لیکن مدیران سازمان همواره پشتیبان همکاران هستند و از هر اقدامی در راستای رفع مشکلات آنان، حمایت خواهند کرد.
از سایر موارد مطرح شده از سوی معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی می توان به گسترش اختیارات مدیریت ها و شعب و جرح و تعدیل های صورت پذیرفته درخصوص درجه بندی شعب اشاره کرد.

در ادامه در بازدید از شعب مرکزی رباط کریم، نسیم شهر و شهرک واوان، سیدمحسن فاضلیان ضمن کسب اطلاع درخصوص آمار منابع و مصارف هر شعبه، عملکرد شعب را مورد تحلیل و بررسی قرار داد.

همچنین در جریان این بازدیدها، پرویز نجفیان مدیر امور شعب تهران با بررسی وضعیت عملکرد شعب در بخش های مختلف، رهنمودهای لازم به منظور تحقق اهداف در مدت باقیمانده تا پایان سال جاری را ارائه کرد.

نجفیان ضمن بررسی وضعیت تعداد بیماران مبتلا به کرونا در شعبه، حال عمومی آنان را جویا شد و برای همکاران آرزوی سلامتی نمود.

مدیر امور شعب تهران در پایان ضمن ملاقات با همکاران شعبه، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات کاری آنان قرار گرفت.

مهدی احمدی رئیس اداره کل روابط عمومی نیز ضمن بررسی و رسیدگی به مشکلات همکاران، رهنمودهای لازم درخصوص نظم بصری شعب را ارائه نمود و بر لزوم وحدت رویه در امر تبلیغات در شعب تاکید کرد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000