زمین اجرای طرح اقدام ملی مسکن در اختیار کارگزاران، شرکت‌های تعاونی و سازندگان قرار گرفت

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۹/۰۹/۲۶
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه زمین اجرای طرح اقدام ملی مسکن در اختیار کارگزاران، شرکت های تعاونی و سازندگان قرار گرفته است، از کمک سازمان ملی زمین و مسکن به تامین نقدینگی اجرای پروژه مسکن دومعلولان در کشور خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی ، آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن در خصوص تامین زمین را اعلام کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سازمان بر اساس شرح وظایف خود نسبت به تامین زمنی متقاضیان وجد شرایط ثبت‌نام شده در سامانه اقدام ملی برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده است. در حال حاضر، بخش عمده‌ای از زمین‌های اجرای طرح اقدام ملی مسکن در اختیار سازندگان مسکن ملی اعم از کارگزاران و شرکت‌های پیمانکار ساخت و شرکت‌های تعاونی مسکن قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن افزود: همزمان با تامین زمین از سوی سازمان ملی زمین و مسکن پالایش متقاضیان انجام شد و واریزکنندگان با واریز وجه اولیه به پروژه‌های تعریف شده در ادارات کل راه و شهرسازی، مرتبط شدند.

نبیان تصریح کرد: بر اساس برنامه‌های وزارت راه وشهرسازی به منظور تولید مستمر مسکن، برنامه‌ریزی‌های لازم برای تامین زمین متناسب با ظرفیت‌های موجود در حال تامین است.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن، پروژه‌های جدیدی در ادارات کل راه و شهرسازی برای متقاضیان ثبت‌نام شده در دستور کار قرار گرفته است.

وی در خصوص مسکن دومعلولان و تکلیف سازمان ملی زمین و مسکن در اینباره، توضیح داد: در حوزه مسکن معلولان طی جلسات مشترکی که سازمان‌ های حمایتی، سازمان بهزیستی، بنیاد مستضعفان و انجمن های خیرین مسکن‌ساز، مستمر و ماهانه برگزار کردند، کمک به تامین نقدینگی پروژه‌های در دست ساخت خانوارهای دومعلول در دستور کار قرار دارد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000