سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره بانک:

مشتری مداری ریسمان خوشنامی و اعتبار بانک است

عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی در گفتگو با کارکنان شعب استان خراسان رضوی، مشتری مداری را ریسمان خوشنامی و اعتبار بانک دانست و بر رعایت اصول مشتری مداری تاکید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن -هیبنا ، سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی در بازدید از مدیریت شعب استان خراسان رضوی و شعب تحت پوشش بر رعایت اصول مشتری مداری تاکید کرد.

سید محسن فاضلیان در جلسه ای که با حضور حسن خطیب زاده مدیر شعب استان خراسان رضوی ، و معاونان مدیریت آن استان برگزار شد به بررسی مستمر فرآیند ها و نتایج ارزیابی عملکرد به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف و برنامه ریزی در جهت تحقق اهداف بخش های مختلف تاکید کرد.

در ادامه این جلسه، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان به ارائه گزارشی از وضعیت استان و اقدامات صورت پذیرفته و توفیقات به دست آمده در این مدیریت پرداخت.

خطیب زاده عنوان کرد: کارکنان استان خراسان رضوی سال 1399 را با شعار ((مدیران جهادگر، کارکنان تلاشگر، سازمان بهره ور)) آغاز کرده و تمامی برنامه ریزی ها و اقدامات خود را در جهت تحقق این شعار به کار گرفته است.

مدیر شعب استان ادامه داد : در این راستا اقداماتی نظیر طراحی و اجرای برنامه های بازاریابی، راه اندازی مرکز آموزش استاندارد، جابجائی بهینه 4 شعبه در راستای افزایش بهره وری، تبدیل شعبه استیجاری گلبهار به شعبه ملکی، تجهیز و نوسازی سالن آمفی تئاتر مدیریت و بازسازی شعبه بلوارخیام مشهد صورت پذیرفته است.

مدیر شعب استان در بخش دیگری از سخنان خود به ارائه گزارشی از کارنامه ارزیابی عملکرد پرداخت و گفت: با برنامه ریزی های صورت پذیرفته و تلاش گروهی کارکنان استان، این مدیریت موفق به تحقق بیش از 120درصدی هدف در بخش جذب منابع، 185درصدی در بخش کاهش بهای تمام شده منابع، 136درصدی در بخش مبلغی صدور ضمانتنامه، 161درصدی کارمزد صدورضمانتنامه، 120درصدی در بخش تسهیلات اعطائی و تحقق 104درصدی هدف وصول نقدی در پایان آبانماه شده است.

براساس این گزارش، سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی در این سفر خود به بازدید از شعب مرکزی مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار دانشجو، بلوار خیام، مرکزی نیشابور، مرکزی سبزوار، پانزده خردادنیشابور، طالقانی سبزوار و عطاملک سبزوار پرداخت و با کارکنان شعب مزبور دیدار و گفتگو کرد و از اقدامات و تلاش های آنها در شرایط سخت کرونائی تقدیر کرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000