سلیمی در نشست خبری با اصحاب رسانه؛

طرح مهراندیش ، فرصتی استثنایی برای حمایت از بدهکاران بانک مسکن

مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان طی نشست خبری با حضور رسانه های استان جزئیات اجرای طرح مهراندیش ویژه بخشودگی جرائم مطالبات تسهیلات غیر جاری در حمایت از بدهکاران خصوصا در ایام شیوع بیماری کرونا را تشریح کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان با تشریح جزئیات کامل طرح های جهت حمایت از بدهکاران بانکی گفت: هیئت مدیره محترم بانک مسکن در راستای حمایت از مشتریان دارای اقساط غیر جاری بالاخص با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و شیوع بیماری کرونا با بخشودگی کامل جرائم در قالب با طرح مهراندیش تا پایان اسفند ماه 99 موافقت نموده است.

سلیمی در تشریح طرح مهراندیش گفت: در طرح مهراندیش بانک مسکن، چنانچه مشتریان دارای اقساط غیر جاری نسبت به تسویه نقدی مطالبات معوق خود کنند ، 6 درصد خالص جرائم تسهیلات آنها بخشوده می شود و لازم است با توجه به اینکه این طرح برای انواع قرارداهای تسهیلاتی بانک مسکن از جمله فروش اقساطی و مشارکت مدنی متفاوت است مشتریان جهت کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک مسکن مراجعه کنند.

وی همچنین به پرداخت غیر حضوری اقساط توسط مشتریان و مشمولیت آنها در این طرح اشاره کرد و افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا تمامی مشتریانی که با پرداخت غیر حضوری از طریق درگاه های بانک مسکن از جمله پایانه های خود پرداز، خود دریافت، اینترنت بانک و همراه بانک ، اقساط معوقه خود را پرداخت می کنند مشمول این طرح خواهند بود.

مدیر شعب کردستان به بیان دیگر ویژگی های طرح مهراندیش پرداخت و افزود: طرح مهر اندیش فرصتی استثنایی برای حمایت از بدهکاران بانک مسکن خصوصا در ایام کروناست و بدهکاران مشمول این طرح همچنین می توانند از امتیازات و شرایطی همچون تغییر نام مدیون بدون واریز درصدی از مانده بدهی و از امکان تقسیط مطالبات ناشی از تسهیلات مضاربه و اموال سرمایه ای برخوردار شوند.
گفتنی است سلیمی در پایان تاکید کرد که بدهکاران حقیقی و حقوقی مشمول این طرح ، برای اطلاعات بیشتر می توانند به شعب بانک مسکن مراجعه کنند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000