دکتر شایان در حضور مجازی در همایش کردستان:

رسالت بانک مسکن حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه است

دکتر شایان مدیرعامل بانک مسکن به رسالت بانک مسکن در حمایت از اقشار آسیب پذیر اشاره کردو گفت:طرح اقدام ملی می تواند در تحقق این امر مهم و تامین مسکن اقشار آسیب پذیر و کم درآمد بسیار موثر باشد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،در همایش روسای شعب بانک مسکن استان کردستان ،دکتر محمود شایان که به صورت مجازی در این همایش حضور داشت ضمن تبریک 82 سالروز تاسیس بانک مسکن به کارکنان استان کردستان گفت: نیروی انسانی رکن اصلی توسعه هر سازمانی است و تمام تلاش ما تامین سلامت و آسایش و آرامش نیروی انسانی جهت ارائه خدمات ممتاز به آحاد جامعه است.

وی کارکنان استان را به رعایت تمامی دستورالعملهای بانک در راستای مبارزه با پولشویی دعوت کرد و ابراز داشت: تمامی کارکنان می باید مبارزه با پولشویی را در راستای اجرای قانون جدی بگیرند و در کنار ارائه خدمات به مشتریان،ضوابط ،مقررات و دستورالعمل ها را کاملا رعایت کنند.

شایان همچنین به اجرای طرح اقدام ملی در راستای توسعه بخش مسکن و حمایت از اقشار آسیب پذیر اشاره کرد و ابراز داشت: رسالت بانک مسکن حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه است و طرح اقدام ملی می تواند در تحقق این امر مهم و تامین مسکن اقشار آسیب پذیر و کم درآمد بسیار موثر باشد پس می باید با تمام توان و بصورت جهادی در اجرای طرح اقدام ملی تلاش کنیم.

وی همچنین به آموزش کارکنان در راستای توانمندسازی شغلی آنان تصریح کرد و گفت: دربحث آموزش کارکنان هدف به روز کردن دانش شغلی کارکنان و آشنایی آنان با علم روز بانکداری است که می بایست این موضوع مهم بسیار جدی گرفته شود.

مرتضی صالحی مدیر امور شعب غرب کشور نیز در این همایش با ابراز رضایت از ارتقای سطح عملکردی استان کردستان در تمام حوزه های ارزیابی عملکرد گفت:تنها با برنامه ریزی منسجم،و هدف گذاری و تلاش و پی گیری مستمر می توان اهداف را محقق کرد و کارکنان استان کردستان با قرارگرفتن در رده برترین مدیریتهای کشور توانایی و شایستگی خود را ثابت کردند.

همچنین تقدیر از روسای شعب بانه، سیدجمال قروه و مولوی کرد سنندج به عنوان شعب برتر ارزیابی عملکر شش ماهه نخست سال جاری و از شعبه کشاورز سنندج و مرکزی سنندج به عنوان شعبه برتر مبلغ و تعداد صدور ضمانتنامه، شعبه حسن آباد سنندج به عنوان شعبه موفق در حوزه وصول مطالبات، شعبه سعدی سنندج به عنوان شعبه برتر حوزه بانکداری الکترونیک و شعبه سروآباد به عنوان شعبه موفق استان در بخش جذب منابع، پایان بخش برنامه های این همایش بود.

6008001/16/2021 2:53:38 PMhttps://www.hibna.ir/media/Image/2021/01/202101102121236135_Thum.jpg
6008001/16/2021 2:53:38 PMhttps://www.hibna.ir/media/Image/2021/01/202101102132788577_Thum.jpgارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000