در سفر مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری طرح حرم‌های مطهر به استان قم انجام شد

بررسی پروژه‌های محرک توسعه و مسکن حمایتی در بافت پیرامون حرم مطهر حضرت معصومه(س)

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۹/۱۱/۰۷
مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری طرح‌های حرم مطهر و هیات همراه در سفر به استان قم موارد مربوط به تسهیل و تسریع در اجرای سرمایه‌گذاری‌ پروژه‌های بافت پیرامون حرم مطهر حضرت معصومه (س) را مورد بررسی قرار دادند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، میلاد امینی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره صندوق سرمایه‌گذاری طرح حرم‌های مطهر به همراه احمد اسفندیاری رییس هیأت مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان کشور و طراوتی مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری امین اعتماد و هیأت همراه سفری یک‌روزه شهر مقدس قم داشتند.

در این سفر که به منظور تسریع و تسهیل در اجرا و نیز مشارکت در سرمایه‌گذاری پروژه‌های بافت پیرامون حرم مطهرحضرت معصومه(س) انجام گرفت، دیداری با قائم مقام و معاونین تولیت حرم مطهر، فرمانده سپاه استان، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر، قائم مقام شهردار در حوزه سرمایه‌گذاری و مدیران شهری انجام و جلساتی در این زمینه برگزار شد.

در این سفر مشارکت در سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه‌های محرک توسعه و نیز زائرسراهای ارزان قیمت و همکاری و هماهنگی نهادهای ذیربط محلی و ملی و استفاده از ظرفیت تسهیل گری پایگاه‌های بسیج و سپاه برای استفاده از تسهیلات نوسازی و تولید مسکن حمایتی مورد بررسی قرار گرفت و تفاهم لازم انجام پذیرفت.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000