در نشست مشترک معاون دادگستری استان تهران با مسوولان پردیس عنوان شد:

اخذ مالیات واحدهای مسکونی مهر خالی به‌زودی

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۹/۱۱/۰۸
شرکت عمران پردیس موظف شد، اساسنامه بلوک‌های مسکن مهر را ظرف مدت ۱۵ روز به‌ منظور کاهش اختلافات بین مالکان، فرهنگ‌سازی و پیشگیری از وقوع جرم، ابلاغ کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، دیزجی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران روز سه‌شنبه هفتم بهمن‌ماه با مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس و دادستان شهرستان پردیس دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیزجی در این دیدار با بیان نکات و جزییات لازم‌الاجرا در اساسنامه منازل مسکونی، گفت: به‌ زودی و پس از ابلاغ این اساسنامه به تمامی بلوک‌های مسکونی مهر و تعیین هیأت‌مدیره‌ها و مدیر بلوک‌های پروژه‌ها، بسیاری از مشکلات شهروندی در پروژه‌های مسکن مهر پیشگیری می‌شود.

وی همچنین دریافت مالیات از خانه‌های خالی شهرهای بالای ۱۰۰هزار نفر جمعیت را طبق قانون دانست و اعلام کرد با پیگیری‌هایی که صورت خواهد گرفت، به زودی مالیات از خانه‌های خالی مسکن مهر اخذ می‌شود.

دادستان پردیس هم در جریان این نشست، شرکت عمران پردیس را مکلف کرد، ظرف ١۵ روز آتی اساسنامه بلوک‌ها در جهت کاهش اختلافات بین مالکین، فرهنگسازی و پیشگیری از وقوع جرم ابلاغ کند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000