مسکن مهر هشتگرد تا پایان سال به اتمام می‌رسد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۹/۱۱/۱۱
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با اعلام اینکه پرونده مسکن مهر هشتگرد تا پایان امسال بسته می‌شود، میزان باقیمانده واحدهای مسکونی مهر را ۹۷۰ واحد و عمدتا در مراحل پایانی کار برشمرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

احمد اصغری‌مهرآبادی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر که امروز ۸ بهمن ماه به منظور بررسی پیشرفت مسکن مهر به شهر جدید هشتگرد رفته است در خصوص، تازه‌ترین وضعیت مسکن مهر هشتگرد به ارایه توضیحاتی پرداخت.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، گفت: در شهر جدید هشتگرد با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده روند کار پیشرفت مناسبی دارد و با برنامه تدوین شده تا پایان امسال پرونده مسکن مهر پردیس بسته می‌شود و واحدهای باقیمانده به مالکان تحویل خواهد شد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه واحدهای باقیمانده مسکونی مهر ۹۷۰ واحد است، تصریح کرد: عمدتا واحدهای مسکونی مهر پیشرفت فیزیکی بالایی دارند و در مراحل نازک‌کاری و انتهای کار هستند.

مهرآبادی یادآور شد: تعهد دولت برای تکمیل مسکن مهر هشتگرد ۳۵ هزار واحد بود که هم‌اکنون ۹۷۰ واحد باقی‌مانده و تا پایان امسال تکمیل و تحویل خواهد شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000