مدیرعامل بانک مسکن در همایش روسای منابع انسانی تاکید کرد

ضرورت توجه به امر شایسته سالاری

مدیر عامل بانک مسکن با تاکید بر امر شایسته سالاری در ارتقای شغلی، بر ضرورت چابک سازی و ارتقای کیفیت نیروی انسانی در این بانک تاکید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، محمود شایان در همایش «روسای منابع انسانی و مدیریت شعب سراسر کشور» با گرامیداشت یاد شهدا و تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، با تاکید بر این که حوزه مدیریت منابع انسانی، یکی از مهمترین مباحث هر سازمان است، گفت: ارتباط گرفتن نزدیک با کارکنان، یکی از اولویت های بانک مسکن است و در این راه، اینجانب خود را عضوی از کارمندان بانک بزرگ مسکن می دانم و به طور هفتگی بازدید مستقیم از شعب تهران و شهرستان ها را در دستور کار قرار داده ام.

او با بیان این موضوع که یکی از چالش های کنونی، بحث بیماری کرونا است، اظهار کرد: سعی همه مدیران در بانک مسکن این بوده که کارمندانی که به این بیماری ابتلا شدند، به شکل مستقیم از سوی بانک مورد حمایت قرار گرفته اند، تا دغدغه ای در درمان خود نداشته باشند.

مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر این که باید به سمت چابک سازی و افزایش کارایی نیروی انسانی حرکت کنیم گفت:‌ در بانک مسکن، کارهای بسیار بزرگی صورت گرفته که تامین مالی مسکن مهر و سایر پروژه ها تنها بخشی از این امور است و به یاری همکاران، پروژه های جدید مانند طرح اقدام ملی را با موفقیت به انجام خواهیم رسانید.

توجه به بهبود کفایت سرمایه انسانی

در بخش دیگری از این همایش نادر قاسمی، رییس هیات مدیره بانک مسکن، با تشکر از مدیران بخش نیروهای انسانی تاکید کرد: نیروی انسانی بانک مسکن، بزرگترین سرمایه این بانک است و نخستین ارباب رجوع ما، کارکنان بانک هستند. در سال های گذشته، برنامه های متفاوتی برای آموزش و ارتقای کارکنان بر اساس سیاست های بانک مسکن صورت گرفته و ما سعی در تقویت سرمایه انسانی خود هستیم.

او با تاکید بر این که اداره آموزش بانک مسکن، اقدامات مناسبی را بر اساس تقویم خود در دستور کار قرار داده است، گفت: برگزاری آموزش های سنجش شغلی باعث افزایش رقابت و به روز شدن منابع انسانی در بانک شده است.

قاسمی با تاکید بر حمایت و تقویت نیروی انسانی تاکید کرد: همانطور که باید نسبت کفایت سرمایه مالی ما در شرایط مطلوبی قرار گیرد، لازم است که سطح کفایت سرمایه نیروی انسانی نیز در وضعیت قابل قبولی باشد و با همیاری همکاران و مدیران، بانک مسکن در این مسیر موفق خواهد شد.

6008002/2/2021 9:34:28 AMhttps://www.hibna.ir/media/Image/2021/02/202102102049061092_Thum.jpgارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000