معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی بانک مسکن تشریح کرد

پرسش و پاسخ از صندوق های سرمایه گذاری

معاون مدیر عامل در امور مالی و پشتیبانی بانک مسکن با بیان این که ظرفیت صندوق های سرمایه گذاری محدود بوده است، تاکید کرد چنانچه امکان صدور واحدهای سرمایه گذاری از محل واحدهای ابطال شده فراهم شود، مراتب به نحو مقتضی به سرمایه گذاران اطلاع رسانی می شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مدیران ارشد بانک مسکن در ایام دهه فجر به صورت مستقیم از طریق مرکز ارتباط با مشتریان پاسخگوی پرسش های مشتریان در موضوعات مختلف هستند. بر همین اساس روز شنبه 18 بهمن ماه سال جاری صابر عسکرپور، معاون مدیر عامل در امور مالی و پشتیبانی با حضور در مرکز ارتباط با مشتریان، پاسخگوی سوالات و ابهامات مشتریان در حوزه صندوق های سرمایه گذاری و شرکت های تابعه بانک بود.

صابر عسکرپور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، ضمن تشکر و قدردانی از اداره کل روابط عمومی جهت برقراری بستر ارتباطی مناسب با مشتریان بانک در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: این حوزه آمادگی دارد تا همچون گذشته از تمام ظرفیت خود جهت همکاری با اداره کل روابط عمومی بانک به منظور پاسخگویی مناسب به مشتریان استفاده کند. وی افزود: عمده پرسش های مشتریان در خصوص صندوق‌های سرمایه‌گذاری مربوط به محدودیت در خرید واحدهای سرمایه گذاری، نوسان بازدهی صندوق های سرمایه گذاری و نحوه احراز هویت در این صندوق ها بود.

عسکرپور تصریح کرد چنانچه مطلع هستید صندوق های سرمایه گذاری از نهادهای بازار سرمایه به شمار می روند و تابع سیاست‌ها، الزامات و ضوابط تعیین شده توسط سازمان بورس و اوراق بهادار می باشند. ضمن اینکه ظرفیت صندوق های سرمایه گذاری محدود بوده و در خصوص صندوق ره آورد آباد مسکن، این ظرفیت تکمیل شده است. لذا چنانچه امکان صدور واحدهای سرمایه گذاری از محل واحدهای ابطال شده فراهم شود، مراتب به نحو مقتضی به سرمایه گذاران اطلاع رسانی می شود و امکان صدور واحدهای سرمایه گذاری از طریق کاربری اینترنتی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

معاون مدیر عامل در امور مالی و پشتیبانی افزود: عملکرد صندوق های سرمایه گذاری با سپرده های بانکی متفاوت است و بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری بر اساس ارزش خالص دارایی‌های صندوق تعیین می شود. لذا با توجه به ترکیب دارایی صندوق ها، نوسانات بازار سرمایه بر آن اثرگذار است.

عسکرپور ادامه داد : در حال حاضر احراز هویت سرمایه گذاران صندوق های مشترک بانک مسکن و ره آورد آباد مسکن از طریق شعب بانک مسکن انجام می شود، اما انتظار می رود در آینده با استفاده از خدمات سجام، نیازی به احراز هویت مجدد سرمایه گذاران وجود نداشته باشد.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه برخی محصولات و خدمات بانک مرتبط با بازار سرمایه است، ارائه خدمات احراز هویت سجام از طریق شعب منتخب در دستور کار قرار گرفته و هم اکنون این خدمت از طریق 364 شعبه منتخب بانک در سراسر کشور به متقاضیان ارائه می شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000