مدیر بانک مسکن کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

توزیع اقلام امدادی بانک مسکن بین زلزله زدگان سی سخت

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد از توزیع اقلام امدادی اهدایی بانک بین زلزله زدگان سی سخت خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، محمد اکبری مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این مطلب گفت: بانک مسکن در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود، تعداد 3 هزار تخته پتوی مسافرتی به عزیزان زلزله زده ی سی سخت اهدا کرد.

اکبری افزود: در پی وقوع ۵.۶ ریشتری خسارات زیادی به مردم خوب سی سخت و روستاهای اطراف وارد شده است.
وی سرمای شدید سی سخت را طاقت فرسا خواند و بیان داشت: در این شرایط لازم است همه با هر توان و امکانی به یاری مردم زلزله زده بشتابیم.

مدیر شعب بانک مسکن کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: با توجه به اینکه افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی نیازمندتر از سایر اقشار بودند تصمیم گرفته شد این مرحله از کمک ها را عمدتا با هماهنگی و همکاری کمیته امداد و بهزیستی استان و برخی را هم با همکاری پایگاه مقاومت شهدای بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع کنیم و به همین صورت هم کمک ها تخصیص داده شد.

این مقام مسوول اظهار داشت: همکاران ما با حضور در شهر سی سخت همراه با نمایندگان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد با مراجعه به چادرهای زلزله زدگان تحت حمایت این اقلام را توزیع کردند.
اکبری همچنین تصریح کرد: بنا به تصمیم مدیران ارشد بانک دو شماره کارت 6280231455555556 به نام هلال احمر و 6280231522222222 به نام بانک مسکن به منظور دریافت کمک به هموطنان زلزله زده سی سخت در نظر گرفته شده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000