برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن

مجمع عمومی سالیانه شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن به منظور بررسی عملکرد هیأت مدیره در سال مالی منتهی به 30 آذر ماه 1399 برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از روابط عمومی گروه مالی بانک مسکن مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن با حضور صد درصدی سهامداران خود در تاریخ 13/12/1399 در محل سالن جلسات ساختمان گروه مالی بانک مسکن برگزار گردید. در این مجمع ضمن بررسی عملکرد مالی شرکت و گزارش‌های مرتبط، اقدامات شاخص و دستاوردهای مربوطه تشریح گردید در طی این جلسه صورت‏ های مالی که طبق اظهار نظر حسابرس مستقل به‌ نحو مطلوب گزارش شده بود مورد تایید مجمع قرار گرفت. این شرکت در سال مالی یاد شده موفق به کسب 218 میلیارد ریال سود خالص گردیده بود که رشد 32 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می‏دهد. درپایان اعضای حاضر در مجمع ضمن ارائه نقطه نظرات خود از اعضای هیئت مدیره، مدیر‌عامل و سایر همکاران شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن بابت همه زحمات یکساله تقدیر و تشکر کردند.

لازم به‌ذکر است شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن از شرکت های تابعه بانک مسکن می‌باشد که مدیریت آن به صورت وکالتی به گروه مالی بانک مسکن واگذار شده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000