کمک خیرخواهانه مدیریت شعب منطقه مرکز تهران به مؤسسه خیریه کوثر مشیز

مدیریت شعب منطقه مرکز تهران در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی بانک ، بسته های دانش آموزی را به مؤسسه خیریه کوثر مشیز ارسال کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا ، مدیریت شعب منطقه مرکز تهران ،‌در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و کمک به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست ، بسته های دانش آموزی ارسالی از سوی اداره کل روابط عمومی را به مؤسسه خیریه کوثر مشیز ارسال کرد.

مهدی نجاری معاون مدیریت در جلسه ای که با مسئولین مؤسسه داشت ، گفت : نیکوکاری و خدمت به هم نوع ، یکی از صفات عالی و ارزشمند انسانی است . این صفات امری فطری و غریزی است و نیکوکاران از اینکه توانسته اند کار شایسته ای را برای هم نوع خود انجام دهند احساس شادمانی و سرور پیدا می کنند.

بهروز فرامرزی مدیر مؤسسه خیریه کوثر مشیز ضمن تشکر از این اقدام بانک مسکن و کمک به کودکان بی سرپرست و بدسرپرست ، از مشارکت فعال بانک مسکن در راستای مسئولیت اجتماعی قدردانی کرد.

بر اساس این گزارش مؤسسه خیریه کوثر مشیز با بیش از 25 سال تجربه به عنوان یک سازمان چند عملکردی ، علاوه بر اعتلای جایگاه و مفهوم خانواده ، به کاهش آسیب های اجتماعی، ارتقای سلامت جامعه ، بالابردن کیفیت زندگی معلولان و کم توانان نیز می اندیشد و در این مسیر ، علاوه بر مراکز شبه خانواده ، مراکز آموزشی پیشرفته ، مراکز درمانی تخصصی و مراکز نگهداری و توانبخشی کم توانان ذهنی را نیز راه اندازی کرده است .ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000