مجمع عمومی شرکت فناوری اطلاعات ناواکو برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فناوری اطلاعات ناواکو برای بررسی عملکرد شرکت در سال منتهی به 1399/09/30 روز سه‌شنبه 17 /1400/01 برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از روابط عمومی ناواکو، مجمع عمومی ضمن اخذ گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی و گزارش عملکرد هیات مدیره به مجمع، صورت‌های مالی و عملکرد شرکت را برای دوره مالی منتهی به 1399/09/30مورد تصویب قرار داد.

در این جلسه، محمدرضا ضیاظریفی مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، طی گزارشی عملکرد این شرکت از روند درآمدها، دستاوردهای کلان مدیریتی، خدمات پرداخت، ETC، بانکداری متمرکز، سامانه‌های ستادی، زیر ساخت و امنیت و همچنین برنامه‌های آتی این شرکت را ارائه کرد.

بنا بر گزارش مدیرعامل ناواکو، این شرکت طی دوره مورد گزارش توانسته رشد ۲۴ درصدی درآمد، رشد ۶۰ درصدی سود عملیاتی و رشد 285 درصدی در سودخالص را محقق نماید. ناواکو در حوزه دستگاه‌های کارتخوان، کیف پول موبایلی، دستگاه‌های کیوسک و همچنین ورود به حوزه‌ها و فناوری‌های نوین هم برنامه‌های جدی و جدیدی برای سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ دارد.

در پایان مصطفی ازگلی، مدیر عامل گروه مالی بانک مسکن، ضمن تقدیر از عملکرد مثبت و انضباط مالی شرکت در دوره اخیر، بر تلاش مضاعف تیم مدیریتی شرکت برای تحقق انتظارات بانک مسکن در زمینه تکمیل پروژه های جاری، توسعه کسب و کار و بهبود بازده حقوق صاحبان سهام تأکید نمود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000