بیش از ۵۳۰ هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن در کشور عملیاتی شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۱/۳۱
وزیر راه و شهرسازی وضعیت اجرای طرح اقدام ملی مسکن را در کشور و همچنین شهر جدید پرند مثبت ارزیابی کرد و از اجرایی شدن ۵۳۰ هزار واحد مسکن ملی در کشور خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ۳۰ فروردین که به منظور افتتاح ۹ پروژه شرکت عمران شهرهای جدید و همچنین بازدید از روند اجرای طرح اقدام ملی مسکن و مسکن مهر پرند به شهر جدید پرند عزیمت کرد در حاشیه بازدید از واحدهای مسکن ملی این شهر جدید، گفت: بازدید از پروژه‌های شرکت عمران در احداث واحدهای مسکن ملی، تکمیل مسکن مهر پردیس و همچنین تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی مناسب است که امیدواریم طبق برنامه افتتاح و تحویل متقاضیان شود.

وزیر راه و شهرسازی با زنده نگهداشتن یاد و خاطره مرحوم کازرونی که ایده شهرهای جدید را مطرح کرد، افزود: ایده شهرهای جدید، طرحی مناسب و راه حلی صحیح برای زندگی شهروندان پیرامون کلانشهرهاست.

عضو کابینه دولت دوازدهم ضمن تاکید بر اینکه شهرهای جدید باید محیط با کیفیتی همراه با آسایش برای شهروندان ساکن باشد، توضیح داد: شهرهای جدید دو نیاز مبرم دارند که شامل دسترسی به کلانشهرها و تامین سرانه‌های موردنیاز اعم از زیربنایی و روبنایی است که خوشبختانه هر دو نیاز در شهر جدید پرند برای مردم ایجاد و تامین شده است.

اسلامی تصریح کرد: در این دوره از مدیریت وزارت راه و شهرسازی در خصوص دسترسی‌ها و تامین خدمات روبنایی و زیربنایی اهتمام ویژه‌ای شده است.

وزیر راه و شهرسازی ضمن تاکید بر اتمام و تکمیل توسعه‌ها در حوزه بهداشت و درمان، ورزش، خدمات و آموزش، اعلام کرد: برای ما موضوع حائز اهمیت این است که برای جامعه هدف حتما پروژه‌های مسکن در قالب طرح جامع مسکن برنامه‌ریزی شود که تحقق آن نیازمند تدوین برنامه منسجم، اصلاح آیین نامه‌ها و قوانین، تامین منابع و اصلاح قوانین به منظور عرضه زمین برای جریان پایدار تولید مسکن است که تمامی موارد در این دوره برنامه‌ریزی و محقق شد.

اسلامی گفت: هم اکنون تولید مسکن بر اساس طرح اقدام ملی مسکن از ۵۳۰ هزار واحد فراتر رفته است.

وی در خصوص طرح اقدام ملی مسکن تاکید کرد: مردمی که در طرح اقدام ملی مسکن پذیرفته شدند حتما آورده خود را طبق زمان‌بندی اعلامی تکمیل کنند تا کار ساخت و ساز بر اساس برنامه زمانبندی و با کیفیت لازم تحویل متقاضیان شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000