احداث ۲۰۷۷ واحد مسکن محرومان همدان آغاز شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۲/۰۷
مدیرکل بنیاد مسکن همدان با اشاره به اینکه از ۹۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته به اجرای طرح مسکن محرومان استان بیش از ۲۸ میلیارد تومان پرداخت شده است از آغاز احداث ۲ هزار و۷۷ واحد مسکن محرومان، خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسن ظفری مدیرکل بنیاد مسکن همدان عملکرد بنیاد مسکن استان را در اجرای طرح مسکن محرومان، اعلام کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن همدان با یادآوری این مطلب که سهمیه استان در اجرای طرح مسکن محرومان ۳ هزار واحد است، گفت: طبق تازه‌ترین آمار ۳ هزار و ۲۱۵نفر تاکنون تشکیل پرونده داده‌اند. همچنین،۲ هزار و ۸۷۳ نفر به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات معرفی شدند که بانک های عامل با ۲ هزار و ۵۶۳ نفر برای پرداخت تسهیلات عقد قراداد کردند.

ظفری ادامه داد: تاکنون برای تعداد ۲ هزار و ۶۰۹ واحد پروانه ساختمانی صادر شده است.

به گفته وی، پی‌کنی ۲ هزار و ۷۷ واحد، اجرای فوندانسیون ۲ هزار و ۲۲ واحد، اسکلت یک هزار و ۸۶۲ واحد، سقف یک هزار و ۷۴۲ واحد، سفت کاری ۱۶۶۲ واحد و نازک‌ کاری ۱۱۹۵ واحد انجام شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن همدان توضیح اداد: مجموع بلاعوض تخصیص یافته به اجرای طرح مسکن محرومان استان ۹۰ میلیارد تومان است که تاکنون بیش از ۲۸ میلیارد تومان پرداخت شده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000