آغاز احداث ۲۹۳۸ واحد مسکن محرومان در اصفهان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۲/۰۸
مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان با اعلام این مطلب که احداث ۲ هزار ۹۳۸ واحد مسکن محرومان استان آغاز شده است، گفت: بیش از ۴۶ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض از اعتبار ۹۰ میلیارد تومانی پرداخت شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، غلامحسین خانی مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان، روند احداث ۳ هزار واحد مسکن محرومان استان را اعلام کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان با بیان این مطلب که سهیمه استان برای احداث مسکن محرومان ۳ هزار واحد است، گفت: ۴ هزار و ۱۲ خانوار در استان به عنوان خانوارهایی شناسایی شدند که نیازمند بهره‌مندی از طرح مسکن محرومان هستند. تاکنون ۳ هزار و ۵۶۴ نفر تشکیل پرونده داده‌اند و ۳ هزار نفر به بانک برای دریافت تسهیلات معرفی شدند که بانک‌ها با تمامی افراد معرفی شده برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کردند.

خانی افزود: در اجرای طرح مسکن محرومان استان تاکنون پی‌کنی ۲ هزار و ۹۳۸ واحد، اجرای فوندانسیون ۲ هزار و ۸۹۶ واحد، اجرای اسکلت یک‌ هزار و ۹۳۶ واحد، اجرای سقف یک‌ هزار و ۷۶۸ واحد، اجرای گچ وخاک ۹۹۹ واحد انجام شده است و ۴۴۷ واحد نیز قابلیت سکونت دارند.

به گفته وی از ۹۰ میلیارد تومان اعتباری که برای کمک‌های بلاعوض به مسکن محرومان استان اختصاص یافته است بیش از ۴۶ میلیارد تومان پرداخت شده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000