تکمیل ۵۸۳ واحد مسکن محرومان استان اصفهان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۲/۲۷
مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان با اعلام تکمیل ۵۸۳ واحد مسکن محرومان استان از پرداخت بیش از ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض به واجدان شرایط به منظور اجرای طرح، خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، غلامحسین خانی مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان روند احداث ۳ هزار واحد مسکن محرومان استان را اعلام کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان با اشاره به اینکه تعداد۴ هزار و ۱۲ واحد مسکن محرومان در استان ارزیابی و شناسایی شدند، گفت: ۳ هزار و ۵۸۱ پرونده تشکیل شده است.

خانی از معرفی ۳ هزار واجد شرایط دریافت مسکن محرومان به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات خبر داد و افزود: بانک‌ها با تمامی افراد معرفی شده به بانک برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کردند.

وی روند احداث واحدهای مسکن محرومان استان اصفهان را بدین شرح اعلام کرد: پی‌کنی ۲ هزار و ۹۴۹ واحد، اجرای فوندانسیون ۲ هزار و ۹۲۰ واحد، اجرای اسکلت ۲ هزار و ۱۰۷ واحد، اجرای گچ و خاک یک هزار و ۹۴۱ واحد، انجام شده است و هم اکنون ۵۸۳ واحد تکمیل شده و قابل سکونت هستند.

مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان با بیان اینکه ۹۰ میلیاردتومان اعتبار بلاعوض به اجرای طرح مسکن محرومان استان پیش‌بینی شده است، گفت: از ۹۰ میلیاردتومان اعتبار بلاعوض تاکنون بیش از ۵۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000