تاکید معاون وزیر راه و شهرسازی بر تسریع پروژه‌های بازآفرینی استان یزد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۳/۰۴
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد ضمن حضور در شرکت بازآفرینی شهری ایران با مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، در این نشست که در پی سفر ۱۸ اردیبهشت ماه مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به یزد و با حضور مدیرکل راه و شهرسازی این استان صورت می‌پذیرفت مصوبات سفر دبیرستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار به یزد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر سرعت بخشیدن به پروژه‌های بازآفرینی استان تاکید شد ؛ در همین ارتباط دستورات لازم از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی صادر شد.

گفتنی است در سفر دو هفته قبل مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران همراه با وزیر راه و شهرسازی به یزد ۲۰ پروژه بازآفرینی در این استان به بهره برداری رسید که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ساماندهی محله مهرپادین مهریز اشاره کرد.

شایان ذکر است شرکت در جلسه بررسی سند راهبردی حفاظت و بازآفرینی پهنه تاریخی دولت‌آباد از جمله برنامه‌های سفر رئیس هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران به یزد بود که در جلسه امروز معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با مهدی عبوری مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000