رونمایی از فناوری های جدید در حوزه بازار سرمایه و مسکن/ آغاز به کار سامانه بازارگاه مسکن

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو با اشاره به رونمایی از فناوری های جدید این شرکت در حوزه بازار سرمایه و مسکن در سیزدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه از آغاز به کار سامانه بازارگاه مسکن به عنوان نقطه اتصال مصرف کننده و تامین کنندگان مسکن در حاشیه این نمایشگاه خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

سیامک خاوری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، با اشاره به حضور در سیزدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه به نمایندگی بانک مسکن اظهار داشت:

تفاوت اصلی حضور بانک مسکن (شرکت ناواکو به نمایندگی از بانک) در نمایشگاه امسال نسبت به سال های گذشته این است که این نمایشگاه، متعاقب نمایشگاه" مسکن تک" که ماه گذشته برگزار شد، فعالیت خود را آغاز کرد.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو با اشاره به گام برداشتن در عرصه فناوری های جدید افزود: در شرکت ناواکو تلاش می کنیم از فناوری های جدید در حوزه بازار سرمایه و مسکن رونمایی کنیم که در این حوزه در سیزدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه محصولات جدیدی را به معرض نمایش گذاشتیم که هم در راستای انجام وظایف گذشته ناواکو و هم رویکردهای جدید است.

خاوری ادامه داد: از محصولات جدید ناواکو می توان از سامانه بازارگاه مسکن، پلتفرم وامِکس، دستگاه های پوز و کیوسک های بانکی نام برد.

وی افزود: در ماه گذشته رویدادی با عنوان "پراپ‌تک" با مشارکت صندوق فناوری و نوآوری برای اولین بار برگزار شد که 58 شرکت از آن استقبال کردند و بیش از 20 شرکت توسط تیم داوری پذیرفته شدند و یکسری فناوری های جدیدی را در عرصه مسکن و تلفیق آن با حوزه بانک ارائه دادند.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو ادامه داد: به عنوان مثال محصولاتی در حوزه سبک سازی ساختمان، استفاده از فناوری های نوین در حوزه ساخت و حتی فناوری های مالی صنعت ساختمان از سوی علاقمندان و مشارکت کنندگان در این رویداد عرضه شد.

خاوری با اشاره به رونمایی از سامانه بازارگاه توسط شرکت ناواکو در سیزدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه افزود: این سامانه محلی خواهد بود تا مردم و سازندگان بتوانند مبادلات مسکن و هر آنچه که وابسته به مسکن هست را مشاهده کنند. در واقع سامانه بازارگاه نقطه اتصال مصرف کننده و تامین کننده تجهیزات خواهد بود.

بر اساس این گزارش سیزدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه از روز سه شنبه 18 خرداد ماه با حضور محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن و حسن زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی افتتاح شد و شرکت فناوری اطلاعات ناواکو به نمایندگی از بانک مسکن در این نمایشگاه حضور فعال و موثر داشت و از تعدادی محصولات خود رونمایی کرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000