تاکید بر تکمیل واحدهای مسکونی مهر دماوند در شرق استان تهران

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۳/۲۴
معاون وزیر راه و شهرسازی در جریان بازدید از واحدهای مسکونی مهر دماوند بر تکمیل هرچه سریعتر واحدهای مسکونی مهر و تسهیل در ارایه خدمات به مردم تاکید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری‌مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن به همراه سیداحمد رسولی‌نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس از سایت‌های مسکن مهر شرق استان تهران -سایت‌های مسکن مهر گیلاوند، مهر آباد و امام‌رضا- بازدید کرد.

در جریان این بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی بر تکمیل هرچه سریعتر واحدهای مسکونی مهر دماوند و تسهیل در ارایه خدمات به مردم تاکید کرد.

به گفته مصطفی پرویزی‌مقدم معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، همچنین در خصوص مکان‌یابی سایت جدید طرح اقدام ملی مسکن در آبعلی، تدقیق رفع تصرف در پلاک مهرآباد و تاکید بر تداوم رفع تصرف در شهرستان دماوند، بررسی و جانمایی محل آرامستان جدید در دماوند، امکان توسعه فضای سبز سایت‌های مسکن مهر و جانمایی ایستگاه آتش‌نشانی آبعلی بحث و تبادل‌نظر شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از محل سایت جدید طرح اقدام ملی مسکن دماوند بازدید کرد.

بنا بر اعلام معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، معاون وزیر راه و شهرسازی با تامین زمین کلانتری سایت مسکن مهر موافقت کرد و مقرر شد تا اداره کل راه و شهرسازی استان تهران زمین منطقه انتظامی را تامین کند.

بنا بر اعلام اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، در پایان و پس از گفت و گوهای معاون وزیر راه و شهرسازی با مردم و ساکنان سایت مسکن مهر به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران دستور داده شد تا پس از ارائه پایان کار توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراحل اجرایی اخذ اسناد اعیانی واحدهای مسکونی دشت ناصر انجام شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000