رییس‌جمهور از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در ساخت بناهای درمانی تشکر کرد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۴/۲۰
رییس‌جمهوری از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در ساخت بناهای درمانی و پروژه‌های ساختمانی تشکر و قدردانی کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس‌جمهوری در پاسخ به نامه محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی درباره بهره‌برداری از پنج پروژه بیمارستانی با مجموع ظرفیت ۹۰۱ تخت از اقدامات این وزارتخانه تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از مکاتبه وزیر راه و شهرسازی با رییس دولت تدبیر و امید آمده است: در دولت تدبیر و امید تاکنون ۷۲ طرح بیمارستانی با ظرفیت ۸ هزار و ۹۲۵ تخت تحویل بخش درمانی کشور شده است که از این تعداد یکهزار و ۶۷۰ تخت در قالب ۹ بیمارستان در سال جهش تولید به وزارت بهداشت، درمان و‌ آموزش پزشکی تحویل شده است. وزارت راه و شهرسازی آمادگی دارد در صورت تامین فوری منابع نقدی معادل ۶۹۵ میلیاردتومان نسبت به تکمیل و تحویل طرح‌های باقیمانده به میزان ۹۰۱ تخت در ۵ طرح بیمارستانی که در مرحله پایانی عملیات اجرایی است را تا پایان دولت دوازدهم افتتاح کند.

یادآور می شود، سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی، از زمان آغاز شیوع کرونا تاکنون تکمیل ۱۴ پروژه بیمارستانی را در دستور کار داشت که از این تعداد ۱۳ بیمارستان تحویل مجموعه بهداشتی – درمانی کشور شده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000