همزمان با عید سعید غدیر خم؛

واکسیناسیون کارکنان بانک آغاز شد

طرح واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی با حضور دبیر کل بانک مرکزی، مدیرعامل بانک مسکن ،علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران وجمعی از مدیران بانکی آغاز شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، صبح امروز ۷ مرداماه همزمان با عید سعید غدیر خم، طی مراسمی با حضور دکتر محمد طالبی دبیر کل بانک مرکزی،دکترشایان مدیرعامل بانک مسکن، دکتر زالیفرمانده ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران و جمعی از مدیران شبکه بانکی کشور، طرح واکسیناسیون سراسری کارکنان شبکه بانکی در باشگاه بانک مرکزی برگزار شد.

در حاشیه این مراسم محمود شایان با بیان اینکه مدتها پیگیر واکسیناسیون کارمندان عزیز شبکه بانکی کشور بودیم، گفت: پیگیری های زیادی از سوی شورای عالی هماهنگی بانک ها و مدیران نظام بانکی با وزارت بهداشت صورت گرفت و در نهایت مکاتباتی با ریاست جمهوری صورت گرفت.

شایان افزود: بعد از پیگیری ها با واکسیناسیون کارمندان بانک ها موافقت شد که امروز اولین مرحله اجرای این طرح آغاز شد. مدیرعامل بانک مسکن ادامه داد: از روز شنبه با همکاری اداره کل رفاه کارکنان بانک مسکن و وزارت بهداشت واکسیناسیون کارمندان بانک مسکن آغاز می شود و تلاش می کنیم در حداقل زمان کل پرسنل واکسینه شوند.

همچنین در این مراسم زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا گفت: با توجه به اینکه میزان ابتلا پرسنل بانکی ۷/۵ برابر بیشتر از یک شهروند عادی است، طرح واکسیناسیون سراسری کارکنان بانکی در دستور کار قرارگرفت.

وی افزود: بعد از کادر درمان بیشترین میزان ابتلا مربوط به کارکنان بانک ها بوده است.

زالی ضمن تاکید بر این موضوع که کارکنان بانک ها در معرض ابتلا بیشتری هستند، ادامه داد: با انجام این طرح کانون سرایت پذیری اجتماعی در کشور نیز تقلیل می یابد.

عکس سوم 72010807/29/2021 3:31:10 PMhttps://www.hibna.ir/media/Image/2021/07/202107109067449104_Thum.jpg
عکس سوم


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000