تعیین تکلیف بزرگترین پروژه متوقف مسکن مهر خراسان شمالی

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۵/۱۱
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت : پروژه مسکن مهر سِت اسفراین به تعداد ۶۰۸ واحد مسکونی با موافقت مدیرکل راه و شهرسازی استان به شرکت تعاونی مسکن آذین فورج واگذار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی فخرانی اظهار داشت: در راستای تعیین تکلیف پروژه های متوقف مسکن مهر استان در نشستی با حضور شهردار اسفراین، رییس دایره اعتباری بانک مسکن، مدیر عامل شرکت صنعتی آذین فورج، مدیر عامل شرکت ساختمانی سِت و اداره کل راه و شهرسازی پروژه مسکن مهر ۶۰۸ واحدی پس از هفت سال توقف به تعاونی مسکن کارکنان شرکت آذین فورج واگذار شد.

فخرانی تصریح کرد: این پروژه تاکنون ۱۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و انتظار می رود با سرعت سازنده جدید عملیات اجرایی پروژه را از سر بگیرد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی اظهار داشت: به منظور تامین مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی نیز ۳۵ واحد مسکونی این پروژه به مددجویان بهزیستی اختصاص یافت.

گفتنی است پروژه ۶۰۸ واحدی شرکت ست در اسفراین از سال ۱۳۹۰ با پیمانکاری این شرکت در شهرستان آغاز شد و این شرکت در ابتدای کار فونداسیون کل ۶۰۸ واحد را اجرا کرد و تعداد ۱۳۷ واحد از آن را به مرحله اسکلت‌بندی رساند و بعد از دو سال فعالیت از ادامه کار امتناع ورزید و کار را به‌طور کامل تعطیل کرد. همچنین قابل ذکر است که به این پروژه تسهیلات ۴۵ میلیون تومانی مسکن مهر با سود ۴ درصد تعلق می گیرد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000