اولویت نخست وزیر راه و شهرسازی براساس وعده رییس جمهور مسکن است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۶/۰۱
یکی از اولویت ها کاری وزیر جدید با توجه به قول رییس جمهور مسکن است و امیدواریم در حوزه راه ها خصوصا راه های روستایی شاهد تحول باشیم.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، غلامعلی کوهساری، درباره معرفی قاسم رستمی به عنوان گزینه پیشنهادی دولت سیزدهم برای تصدی وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: قاسمی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی انتخاب مناسبی است آن هم به خاطر تجربیات کاری و توانمندی هایی که دارد.

‌وی با بیان اینکه قاسمی یکی از بهترین گزینه ها برای وزارت راه و شهرسازی بود، افزود: قاسمی تجربه وزارت نفت را نیز در کارنامه کاری خود دارد که قابل اعتناست و ان شاء الله در جلسه رای اعتماد، با آرای حداکثری نمایندگان برای تصدی این سمت انتخاب خواهد شد.

کوهساری با اشاره به برنامه‌های گزینه پیشنهادی دولت سیزدهم برای تصدی وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: قاسمی برنامه های مناسب و مطلوبی را در حوزه های مرتبط با وزارت راه و شهرسازی در کمیسیون عمران مجلس ارائه کرد؛ نمایندگان این برنامه ها را پسندیدند. قاسمی در صورت انتخاب، همراهی کمیسیون عمران را خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به مشکلاتی که در کشور وجود دارد، همچنین شایستگی و توانایی های بالای قاسمی از ایشان انتظار بالایی برای ایجاد تحول در وزارت راه و شهرسازی وجود دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس درباره اولویت کاری وزیر راه و شهرسازی جدید نیز گفت: لازم است با توجه به وضعیت کنونی کشور، یکی از اولویت ها کاری وزیر جدید، تهیه مسکن باشد آن هم طبق قولی که رئیس جمهور برای تولید یک میلیون واحد مسکونی در سال دادند. همچنین امیدواریم در حوزه راه ها خصوصا راه های روستایی شاهد تحول باشیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000