سلیمی در دیدار با رییس پارک علم و فناوری کردستان؛

ایجاد مسکن فناورانه در گرو حمایت پارک علم و فناوری است

جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان با حضور در پارک علم و فناوری کردستان از حمایت های پارک علم فناوری کردستان در تشکیل باشگاه مخاطبان مسکن و ساختمان تقدیر کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا؛ جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان در این دیدار با بیان این مطلب گفت: ایجاد مسکن فناورانه در گرو حمایت پارک علم و فناوری استان است و حمایت و همراهی بانک مسکن با فعالان اقتصادی عضو باشگاه مخاطبان مسکن و ساختمان در کنار پارک علم و فناوری موجب تحول و رونق صنعت ساختمان می شود.
سلیمی روند حرکتی باشگاه در تحقق اهداف توسعه بخش مسکن استان مثبت ارزیابی کرد و ابراز داشت: خوشبختانه با توجه به استقبال بسیار عالی فعالان بخش مسکن و ساختمان و نیز حمایت های مدیران ارشد استان از ایجاد باشگاه ، اقدامات بسیار خوبی در عضو گیری و همراهی دستگاه های اجرایی انجام شده است که قطعا تداوم این روند موجب رونق بخش مسکن و ساختمان و توسعه اقتصادی استان می شود،
مدیر شعب استان کردستان از همکاری پارک و علم و فناوری در راه اندازی سایت و اپلیکیشن باشگاه تقدیر کرد و افزود: با راه اندازی سایت و اپلیکیشن باشگاه به همت شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری می توان فعالان بخش مسکن را در مسیری با اهداف مشترک منسجم کرد و این انسجام موجب برطرف شدن بسیاری از مشکلات در بخش مسکن و ساختمان خواهد شد.
در این دیدار رییس پارک علم و فناوری استان کردستان نیز با اشاره به نقش حمایتی پارک علم و فناوری اظهار داشت: همکاری تمام بخش ها در حوزه مسکن تنها راهکار برون رفت از شرایط فعلی است و باید از انجام کارها به صورت جزیره‌ای پرهیز کرده و همه دستگاه های دولتی، نهادهای صنفی و فعالان با همگرایی برای حل مشکل مسکن چاره اندیشی کنند.
دکتر خالد سعیدی در ادامه افزود: برنامه باشگاه مخاطبان مسکن و ساختمان طوری طراحی شده که با تغییر دولت تعطیل نخواهد شد و این همگرایی و انسجام را حفظ خواهد کرد.
رییس پارک علم و فناوری کردستان با اشاره به این نکته که کار پارک علم و فناوری تامین مسکن نیست، تصریح کرد: وظیفه ما آشنا سازی جامعه با روش‌های نوین و فناورانه ساخت مسکن است که در قالب دانش و تکنولوژی می باشد و با تمام توان در این راستا حاضر به همکاری هستیم. همچنین امروز بخش مصرف انرژی به معضل تبدیل شده و ساخت و ساز با کمک علم و فناوری می تواند به سمت مصرف بهینه انرژی ورود پیدا و این مشکل را برطرف کند.
وی با تاکید بر لزوم استفاده از نوآوری گفت: برای موفقیت در این زمینه ضرورت دارد تا دولت تمام زیرساخت های مورد نیاز را فراهم و همه ادارات و بانکها را پای کار آورد. نوآوری الزام پیشرفت و ادامه حیات ایران است و باید با سرعت بیشتری وارد این عرصه شویم که اولویت این امر تربیت نیروی انسانی بوده و پارک علم و فناوری پتانسیل بزرگی دارد اما کمبود فضای فیزیکی مهمترین مانع پیش روی ماست.
لازم بذکر است در پایان این دیدار، مدیر شعب کردستان با اهدای لوح و پلاک نقره ای یادبود بانک مسکن به دکتر سعیدی رییس پارک علم و فناوری، از حمایت‌های پارک علم و فناوری در تشکیل باشگاه مخاطبان مسکن و استان تقدیر کرد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000