سلیمی در دیدار با رییس اتاق بازرگانی سنندج؛

اتاق بازرگانی نیروی محرک استان در توسعه اقتصادی است

جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان در دیدار با رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی سنندج از حمایت های اتاق در تشکیل باشگاه مخاطبان مسکن و ساختمان ، تقدیر کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا؛ جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان در این دیدار با بیان این مطلب گفت: ایجاد باشگاه مخاطبان مسکن و ساختمان در استان گامی مثبت در توسعه همه جانبه استان است و حمایت و همراهی بانک مسکن با فعالان اقتصادی عضو باشگاه مخاطبان مسکن و ساختمان در کنار اتاق بازرگانی موجب پویایی و تحرک روزافزون صنعت مسکن و ساختمان می شود.
مدیر شعب استان کردستان از همکاری اتاق بازرگانی در راه اندازی باشگاه تقدیر کرد و افزود: با ورود فعالین اقتصادی بخش مسکن استان به باشگاه و تقویت توان فنی و مهندسی در اجرای به صرفه تر پروژه ها، بسیاری از مشکلات در بخش مسکن و ساختمان برطرف خواهد شد.
وی اقدامات باشگاه در انسجام فعالین اقتصادی بخش مسکن را مثبت ارزیابی کرد و تصریح کرد: در مدت بسیار کمی که از انعقاد تفاهم نامه باشگاه مخاطبان مسکن و ساختمان می گذرد، اقدامات بسیار اثربخشی در انسجام فعالین بخش مسکن با برگزاری نشست های تخصصی در اتاق بازرگانی انجام شده و این می تواند زمینه ساز رونق بخش مسکن و توسعه اقتصادی استان در آینده ای نزدیک باشد.
در این دیدار رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی سنندج نیز با اشاره به نقش باشگاه در پویایی بخش مسکن اظهار داشت: راه حل درون رفت از مشکلات فعلی، همگرایی بخش خصوصی و دولت است و اتاق به عنوان بزرگترین تشکل صنفی و پارلمان بخش خصوصی از روزهای اول تاسیس در کنار بانک مسکن بوده و در این راه از تمام توان خود در به ثمر رسیدن تلاشهای شبانه روزی همکاران بانک استفاده خواهد کرد.
سیدکمال حسینی در ادامه افزود: ساختار باشگاه مخاطبان مسکن و ساختمان، طوری طراحی شده که با انسجام ارگان ها و بخش های ذیربط میتواند منجر به حل بخش اعظمی از مشکلات صنعت ساختمان شود.
رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی سنندج با اشاره به این نکته که کار اتاق بازرگانی تامین مسکن نیست: تصریح کرد: وظیفه ما ایجاد همگرایی و هم افزایی تمامی بخش های خصوصی مرتبط با مسکن در استان و انتقال خواسته ها و نیازها به دولت است که در این راستا اتاق ضمن برگزاری نشست های تخصصی با فعالان این بخش و جمع بندی خواسته ها کوتاهترین مسیر را جهت طرح و پیگیری تا حصول نتیجه انتخاب می کند.
وی با تاکید بر لزوم استفاده از پتانسیل همه فعالان گفت: برای موفقیت در این زمینه ضرورت دارد تا دولت تمام زیرساخت های مورد نیاز را فراهم و همه فعالان این بخش هم دلسوزانه قدم به میدان عمل گذاشته تا کمبودهای استان در خصوص تامین مسکن همه اقشار جامعه رفع و زمینه توسعه همه جانبه استان فراهم شود.
لازم بذکر است در پایان این دیدار، مدیر شعب کردستان با اهدای لوح و پلاک یادبود بانک مسکن به سیدکمال حسینی رییس اتاق بازرگانی، از حمایت‌های اتاق در تشکیل باشگاه مخاطبان مسکن و استان تقدیر کرد.



ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000