بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های مسکن مهر و اقدام ملی شهر جدید هشتگرد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۶/۱۰
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از پروژه های مسکن مهر و اقدام ملی شهر جدید هشتگرد بازدید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه وشهرسازی، حبیب الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید به همراه میر محمد غراوی عضو هیأت مدیره و مجتبی پورخیز مدیر کل دفتر مدیرعامل، روابط عمومی و ارزیابی عملکرد شرکت مادرتخصصی و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از پروژه‌های مسکن مهر و طرح اقدام ملی در شهرجدید هشتگرد بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید حبیب الله طاهرخانی ضمن بررسی روند پیشرفت پروژه ها تأکید کرد تا موارد باقی مانده هرچه سریعتر پیگیری و رفع شود.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از مسوولین شرکت عمران خواست از سایر دستگاه ها و سازمان‌های مرتبط در جهت تکمیل پروژه های مسکن مهر مطالبه گری کنند تا هرچه زودتر مشکلات موجود مرتفع شود و بتوان شهری با محیط مناسب برای زندگی بهتر شهروندان مهیا کرد.

طاهرخانی همچنین تاکید کرد از محل تبصره ۸ ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، برای تکمیل پروژه‌های زیربنایی آب، برق و فاضلاب مسکن مهر باقی‌مانده که نیازمند تأمین خدمات هستند استفاده نموده تا هرچه سریعتر پرونده مسکن مهر بسته شود.

مسعود حق لطفی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیز در این بازدید اظهار داشت: با تمام توان و نهایت دقت، سعی می‌کنیم مشکلات موجود پروژه‌ها را با همکاری و هم‌افزایی با ارگان‌های ذیربط رفع کنیم.

در این بازدید آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های مسکن مهر ایران سابله، الموت توان، سهند ساران، انرژی سازه آبان، پارس فراساز، بنیان بنای استوار و پروژه ‌های طرح اقدام ملی مسکن ایران و حافظ مورد بررسی قرار گرفت.

در شهرجدید هشتگرد ۴۹ هزار و ۵۵۷ واحد تعهد مسکن مهر است که ۳۵ هزار واحد آن متقاضی موثر داشته و تاکنون بیش از ۳۴ هزار واحد تکمیل و مابقی در دست تکمیل بوده و تنها بخش کمی از آن در مرحله نازک کاری است که به زودی به اتمام خواهد رسید.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000