پیگرد قضایی انتساب اخبار جعلی / سامانه پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی منبع رسمی اخبار است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۶/۱۰
ساختمان وزارت راه و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای اعلام کرد: انتشار اخبار مرتبط با ستاد وزارت راه و شهرسازی صرفا در پایگاه خبری این وزارتخانه درج می شود و اخبار نقل شده از پایگاه خبری که در سامانه این پایگاه وجود ندارد، جعلی و پیگرد حقوقی می شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی این وزارتخانه در اطلاعیه ای اعلام کرد: اخباری که در شبکه های اجتماعی و در رسانه ها به نقل از پایگاه خبری و حتی بدون نقل از پایگاه منتشر می شود اما در سامانه خبری به آدرس news.mrud.ir وجود ندارد جعلی و پیگرد حقوقی خواهد شد.

اخبار وزارت راه و شهرسازی روزانه از طریق پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به آدرس ذکر شده قابل دستیابی است و حتما موارد دیگر با ارجاع به این اخبار از طریق پیوند قابل شناسایی است.

روز گذشته خبر انتصاب مدیر عامل یکی سازمان های وزارت راه و شهرسازی در پیام رسان های موبایلی منتشر شد که در متن خبر به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی قید شده بود، که به اطلاع می رساند خبرمربوط در پایگاه خبری این وزارتخانه وجود ندارد و شدیدا تکذیب می شود.

انتشار خبر مذکور و موارد مشابه مورد پیگرد حقوقی و قضایی قرار می گیرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000