حدود ۳ هزار میلیارد تومان آورده متقاضیان مسکن ملی به حساب سازندگان واریز شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۶/۱۴
عضو هیات‌ مدیره بانک ‌مسکن با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن ۲ هزار و ۸۴۰ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شد از پرداخت ۲۴۴ میلیارد تومان تسهیلات در اجرای این طرح به متقاضیان خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری عضو هیات مدیره بانک مسکن، تازه‌ترین وضعیت افتتاح حساب و واریز وجوه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در آن بانک را اعلام کرد.

عضو هیات‌مدیره بانک‌مسکن، توضیح داد: تعداد افتتاح حساب بدون احتساب حساب‌های فسخ‌شده حدود ۲۳۷ هزار نفر است. میزان واریز وجوه مبالغ ۸ هزار و ۶۴۰ میلیاردتومان است که از این میزان ۲ هزار و ۸۴۰ میلیاردتومان برای احداث پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن به حساب سازندگان واریز شده است.

به گفته وی، در حال حاضر ۵هزار و ۸۰۰ میلیاردتومان نیز در حساب بانک است و به تدریج با پیشرفت فیزیکی و آغاز احداث به پروژه‌ها تخصیص خواهد یافت.

علمداری با اشاره به اینکه بانک مسکن از محل تسهیلات ۲۴۴ میلیاردتومان به متقاضیان پرداخت کرده است، افزود: در مجموعه یک هزار و ۱۵۵ پروژه طرح اقدام ملی مسکن به تعداد ۶۲ هزار و ۴۹۳ واحد معرفی شده که تعداد ۱۵ هزار و ۱۰۲واحد قراردادهایشان منعقد شده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000