پروژه مسکونی آسمان البرز افتتاح شد

پروژه 2800 واحدی آسمان البرز ویژه اقشار میان درآمدی به بهره برداری رسید.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، پروژه مسکونی آسمان البرز در راستای سیاست های بانک مسکن و دولت، ویژه اقشار میان درآمدی جامعه افتتاح شد.

پروژه آسمان البرز در بخش شرقی شهر گرمدره در زمینی به مساحت حدود 30 هکتار واقع شده است. به منظور پاسخگویی به نیاز متقاضیان با سلیقه های مختلف، واحدهای مسکونی این پروژه در سه تیپ بلندمرتبه 9 تا 12 طبقه، میان مرتبه 6 تا 8 طبقه و کوتاه مرتبه 2 تا 3 طبقه در قالب 2800 واحد مسکونی در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار قرارداد مشارکت در ساخت 6 بلوک ساختمانی 8 طبقه شامل 168 واحد مسکونی را با زیربنای 18 هزار و 793 مترمربع با شرکت خانه گستر یکم منعقد کرده است.

با وجود شرایط غیرقابل پیش بینی حاکم بر کشور از جمله شیوع بیماری کرونا و نوسانات اقتصادی به همت و تلاش پرسنل سخت کوش در حال حاضر عملیات اجرایی این 6 بلوک با کیفتی مطلوب، بهای تمام شده غیرقابل رقابت و در مدت زمانی مناسب با موفقیت به پایان رسیده است.

در ابتدای این مراسم هادی صالحی وزیری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار گفت: این شرکت با حدود یک دهه فعالیت در صنعت ساخت و ساز اعلام می کند که با نیروهای چابک و متخصص در راستای میل به اهداف بانک مسکن و سیاست های بالادستی می کوشد.

وی با اشاره به اینکه شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار در 6 سال اخیر، سالانه یک پروژه را تکمیل و تحویل متقاضیان داده است، افزود: امروز در ششمین سال از این دوره شاهد افتتاح پروژه آسمان البرز هستیم.

صالحی وزیری ادامه داد: در اردیبهشت سال 1398 عملیات اجرایی پروژه آسمان البرز در قالب مشارکت با شرکت خانه گستر یکم آغاز شد و بعد از حدود سه سال شاهد افتتاح آن در سطحی از کیفیت مطلوب و با استفاده از مصالح بومی هستیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار با اشاره به موقعیت مناسب این پروژه به لحاظ دسترسی افزود: پروژه آسمان البرز در مکانی مناسب از نظر دسترسی به تهران و کرج قرار دارد و این دسترسی می تواند به ویژگی های پروژه بی افزاید.

وی، تناسب پروژه با وضعیت درآمدی اقشاط متوسط جامعه، معماری مناسب، کیفیت در اجرا و ساخت در حداقل زمان به رغم شیوع پاندمی کرونا را از مهمترین ویژگی های این پروژه عنوان کرد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000